• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Karabin Hawken Woodsman 341019
Produkt chwilowo niedostępny

Replika karabinu Hawken Woodsman kaliber .45 wykonana przez hiszpańską firmę Ardesa na specjalne zamówienie niemieckiej firmy HEGE.
Posiada tradycyjny zamek kapiszonowy z jednym kominkiem. Posiada przyspiesznik składający się z dwóch skrzydełek, z których jedno jest przeznaczone do napinania sprężyny spustu przed oddaniem strzału, natomiast drugie stanowi właściwy spust. Zastosowanie przyspiesznika pozwala na wyeliminowanie silnego naciskania na spust a co za tym idzie szarpnięcia broni przy oddawaniu strzału i jej niecelność. Tego typu spust charakteryzuje się niezwykłą precyzją.
Karabin posiada stempel zamocowany u dołu. Jest on przeznaczony do ubijania ładunku prochowego. Istnieje możliwość regulacji szczerbinki w pionie. Posiada drewniane łoże.

Na zakup tej broni NIE JEST wymagane ZEZWOLENIE zgodnie ze znowelizowaną ustawą z dnia 1 stycznia 2004 r. zezwalającą na posiadanie replik broni wykonanych przed 1850 r.

Broń jest niedostępna drogą wysyłkową!

Dane techniczne:
Kaliber: .45
Długość lufy: 82 cm
Długość całkowita: 123 cm
Wysokość: 15 cm
Szerokość: 4 cm
Typ zamka: kapiszonowy
 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Coś dla miłośników mocnych wrażeń: dział ze świetnymi karabinami z kategorii broni czarnoprochowej. O tym, jak będzie strzelał konkretny model broni, dowiesz się z opisów i parametrów podanych przy każdym produkcie. Zadowoli Cię nasza oferta – zaopatrujemy najlepszych!

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Miecz MC Katana Black/Red (YK-58BG) Replika tradycyjnego japońskiego miecza Katana amerykańskiej firmy Master Cutlery.
Głownię wykonano z hartowanej stali nierdzewnej 420J2,
 
Pompka Crosman do wiatrówek PCP (HPP2KU-R)

Pompka stosowana do ładowania powietrzem większości wiatrówek na sprężone powietrze PCP (Pre-Charged Pneumatic). Służy do nabijania zarówno

 
Scyzoryk Victorinox Atlas (0.9033) Funkcje:

1. duże blokowane ostrze
2. korkociąg
3. otwieracz do puszek z
4. - małym śrubokrętem 3mm
5. otwieracz
 

Czy wiesz, że...

Metalowe gwiazdki, rzucane na filmach przez wojowników Ninja, nazywamy shuriken. Mają od trzech do dziesięciu ramion. Wprawiony wojownik podobno potrafił przeciąć takim pociskiem zbroję. Ostrza shuriken są obecnie produkowane, więc nie ma przeszkód by sprawdzić swoją celność i poczuć klimat dawnej Japonii.