• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Karabin Kentucky Traditions Kal .45 (910.008)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Replika karabinu kaliber .45 wykonana przez włoską firmę Armi Chiappa. Posiada tradycyjny zamek kapiszonowy z jednym kominkiem. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych karabinów czarnoprochowych, którym budowano i utrwalano niepodległość Ameryki. Karabin posiada stempel zamocowany u dołu. Jest on przeznaczony do ubijania ładunku prochowego oraz kuli.

Przyrządy celownicze to regulowane w poziomie: mosiężna muszka oraz szczerbinka. Długość linii celowania wynosi 695 mm.

Wykonane z orzechowego drewna łoże utrzymuje ciężką, heksagonalną lufę na całej jej długości wynoszącej 850 mm. Kolba zakończona została sztywną, mosiężną stopką, która spełniała bardzo ważną rolę podczas walk wręcz. Metalowe detale: osłonę spustu, stopkę i uchwyty oczkowe stempla wykonano z mosiądzu.

Atutem tego modelu są mosiężne tabliczki boczne, na których  możecie zamieścić dedykację lub złotą myśl zamieniającą ten karabin w unikalny egzemplarz kolekcjonerski. 

Na zakup tej broni NIE JEST wymagane ZEZWOLENIE zgodnie ze znowelizowaną ustawą z dnia 1 stycznia 2004 r. zezwalającą na posiadanie replik broni wykonanych przed 1850 r.

Dane techniczne:
Kaliber: .45
Długość lufy: 850 mm
Długość całkowita: 1245 mm
Długość linii celowania: 795 mm
Typ zamka: kapiszonowy
Producent: Armi Chiappa, Włochy

"Strzelba z Kentucky" stała się legendą Wojny o Niepodległość USA: najpierw skałkowa przeciw Indianom a potem już kapiszonowa w walkach z wojskami brytyjskimi. To dzięki jej popularności i w uznaniu zasług tej wyjątkowej broni dla niepodległości Ameryki jej srebrny wizerunek na błękitnym tle jest symbolem odznaki za działania bojowe w US Army.

WAŻNE:
Broń nie jest dostępna drogą wysyłkową! Jej zakupu można dokonać w naszych salonach firmowych.  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Coś dla miłośników mocnych wrażeń: dział ze świetnymi karabinami z kategorii broni czarnoprochowej. O tym, jak będzie strzelał konkretny model broni, dowiesz się z opisów i parametrów podanych przy każdym produkcie. Zadowoli Cię nasza oferta – zaopatrujemy najlepszych!

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Amunicja Trust Caza Slug 12/70, 28g

TRUST CAZA SLUG to kolejna produkt z flagowej lini amunicji hiszpańskiego producenta BTRUST EIBARRES S.A. Pocisk i ładunek miotający wykonane są

 
Nóż Cold Steel Outdoorsman Lite (CS20PH)

Lekki, a zarazem wytrzymały nóż outdoorowy, który sprawdzi się w turystyce, survivalu, wędkarstwie i wielu innych aktywnościach.

 
Kulki ASG Xtreme Precision 0,25 g 2800 szt. (BX25)

Najwyższej jakości kulki ASG o wadze 0,25 grama o bardzo wysokiej powtarzalności wymiaru i wagi. Przeznaczone do mocnych replik ASG ze sprężynami

 

Czy wiesz, że...

Zabawa w paintball wymaga zachowania pewnych zasad bezpieczeństwa. Należy stosować specjalne maski ochronne, a prędkość wylotowa kulek z farbą powinna być niższa niż 330 km/h. Grę powinno przeprowadzać się na specjalnie przygotowanym terenie. Warto zainwestować także w inne akcesoria chroniące przed bólem.