• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Karabin wyborowy AEG SWD Dragunow (AP-511)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Airsoftowa hybryda dwóch najpopularniejszych karabinów wyborowych państw tzw. bloku wschodniego - Snajperskiej Wintowki Dragunowa i Zastawy.

Wizualnie zbliżony do karabinów Kałasznikowa został wykonany w większości z metalu oraz wytrzymałego tworzywa ABS. Ramowa kolba wraz z chwytem pistoletowym oraz okładziny chwytu przedniego wykonano z plastiku imitującego drewno. Kolba z chwytem nakładana jest na motor i dokręcana śrubką od spodu. Połączenie Gear Box z akumulatorem zapewnia mały pin standardu Tamiya. Akumulator 8,4 V 1100 mAh umieszczany jest pod pokrywą zamka. Regulacja Hop Up umożliwia ustawienie siły podkręcenia kulki w lufie w zależności od wagi używanych kulek oraz dystansu, na jakim rozgrywane są potyczki. Suwak regulacji Hop Up dostępny jest po odbezpieczeniu karabinka i odciągnięciu zamka.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia m.in. nastawny bezpiecznik (blokada języka spustowego) będący jednocześnie selektorem trybu strzelania:
- w położeniu skrajnym górnym spust jest zablokowany,
- w położeniu pośrednim ściągnięcie i przytrzymanie spustu spowoduje strzelanie serią (tryb auto) z prędkością nawet do 10 kulek/sek.,
- w położeniu skrajnym dolnym ściągnięcie spustu spowoduje wystrzelenie jednej kulki (tryb semi).

Karabin posiada otwarte przyrządy celownicze: regulowaną w pionie muszkę w półotwartej osłonie oraz stałą szczerbinkę. Karabinek nie posiada fabrycznie zamontowanego montażu pod celownik optyczny. Lufę zakończono imitacją tłumika płomienia a u jej spodu znajduje się składany pod przedni chwyt dwójnóg.

Zasilanie z mieszczącego 350 kulek magazynka umożliwia wsparcie dla pozostałych członków drużyny na dość długi czas. System napinania sprężyny podającej kulki do lufy oparto o kółko zlokalizowane na dnie magazynka, dzięki któremu podczas rozgrywki magazynek można szybko doładować z zasobnika znajdującego się w magazynku.

Tylny, duży zaczep pasa nośnego stanowi element ramowej kolby, zaś przedni znajduje się po lewej stronie na rurze odprowadzania gazów prochowych. 

W komplecie z karabinem otrzymujesz:
- akumulator 8,4V 1100mAh z małym pinem,
- ładowarkę sieciową 220V,
- kulki 6 mm,
- pas nośny,
- klucz do regulacji szczerbinki,
- klucz do napinania sprężyny podajnika kulek w magazynku.

Produkt objęty jest 6-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
model: hybryda Zastava M76 oraz SWD
napęd: elektryczny, akumulator 8,4V
kaliber: 6 mm kulka
prędkość początkowa: ok 393 fps
długość całkowita: 1160 mm
długość lufy: 660 mm
waga: 3,3 kg (bez akumulatora)
Producent: Master Cutlery, USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witamy wszystkich pasjonatów zabawy w wojnę! W tym dziale znajdziecie wszystko, co potrzebne do uprawiania airsoftu: od znakomitej jakości replik broni palnej, poprzez perfekcyjnie wykonaną amunicję, aż do starannie wyselekcjonowanych akcesoriów. Zajrzyj, a nie pożałujesz - nie tracąc czasu, zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci gadżety. Wszystko najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

Airsoft to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie umiejętności strzeleckich i jednocześnie świetna zabawa. Oferujemy Państwu pełen asortyment wyrobów, dzięki którym zabawa w wojnę stanie się ulubionym hobby. Wszystkie produkty z tego działu posiadają najwyższe parametry jakościowe oraz świetne dobrane właściwości użytkowe.
Egzemplarze broni ASG to repliki prawdziwych broni palnych. Wykonane w skali rzeczywistej, strzelają plastikowymi, kauczukowymi, zazwyczaj niepozostawiającymi śladów po farbie, kulkami.

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc aktywnie i z pełną satysfakcją uprawiać airsoft - duży wybór najbardziej popularnych replik broni na świecie (skala 1:1). ASG strzelają kulkami plastikowymi, kauczukowymi i kompozytowymi kalibru 6 mm. W modelach sprężynowych przed każdym strzałem należy przeładować pistolet. Używanie ASG pozwala kształtować prawidłowe zachowania strzeleckie - postawę, celowanie oraz obsługę broni. Akcesoria dodatkowe dostępne są w dziale Osprzęt ASG.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Butla CO2 12oz z zaworem PIN (620113)

Stalowa butla o pojemności 12 uncji (0,5 litra) stanowi najlepsze rozwiązanie dla graczy paintballowych. Jest stosunkowo niewielka i lekka, co nie

 
Dalmierz Bushnell Elite 1500 Camo (205101) Myśliwi poszukujący optymalnych rozwiązań wśród dalekomierzy powinni zwrócić uwagę na nowy model Elite YP 1500 Camo amerykańskiego
 
Montaż Hawke 2-częściowy niski 1 cal Weaver (HM7101)

Niski montaż 2-częściowy do celowników optycznych i kolimatorowych z obiektywem małym. Podwójne mocowanie każdej obejmy gwarantuje

 

Czy wiesz, że...

Saperka to krótka, niewielka łopata stosowana na przykład przez harcerzy. Zaprojektowana została dla wojska. Możemy znaleźć te z zaokrąglonym końcem oraz z punktowym (szpadel). Zdarza się, że krawędzie ostrza są specjalnie przystosowane do użycia saperki jako toporka.