Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Karabinek ASG M4A2 Crosman Stinger R34




Kliknij aby zobaczyć cenę.

Sprężynowy karabinek M4A2 Air Soft Gun (ASG) amerykańskiej firmy Crosman kaliber 6 mm. Magazynek mieści 18 plastikowych kulek 6 mm. Jest on napełniany z dużego zbiornika mieszczącego aż 400 sztuk kulek. Prędkość początkowa wynosi 92 m/s. W komplecie znajduje się kolimator umożliwiający łatwe celowanie, latarka operacyjna oraz poziomy chwyt przedni. Karabinek posiada blokadę spustu. Jest to wierna replika najnowszej wersji karabinka M4A2, następcy legendarnego XM177 Colt Commando

Karabinek objęty jest 6-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
- Rękojeść regulowana – można ją wysunąć na odległość 8,5 cm.
- Lufa – aluminium.
- Obudowa - wytrzymałe tworzywo sztuczne.
- Kolimator - zasilany baterią, posiada czerwony krzyż (Red Cross).
- Szyny montażowe - umożliwiają dowolne mocowanie kolimatora oraz latarki operacyjnej.
- Magazynek – 18 pocisków (magazynek) / 400 pocisków (zbiornik)

Dane techniczne:
Kaliber: 6 mm
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 92 m/s
Waga: 2,04 kg
Długość całkowita: 86 cm
Producent: Crosman, USA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem repliki ASG dostępne są bez pozwolenia.

AR-15 to "karabin szturmowy mod.15" obecnie 50-letnie już dziecko jednego z najbardziej płodnych konstruktorów broni XX wieku - Eugena Stonera. Zaprojektowany w latach 50-tych ubiegłego wieku karabin nieustanie poddawany jest modyfikacjom w każdej produkującej go firmie.
Łatwo rozpoznawane elementy karabinów, karabinków i subkarabinków rodziny M16 / M4 także ulegają przeobrażeniom, m.in. charakterystyczny uchwyt transportowy, którego nikt w tym celu nie wykorzystywał, muszka na stałej trójkątnej podporze, czy kolba mieszcząca tłok.
I tak, stałą kolbę zastąpiły kilkupozycyjne, teleskopowe urządzenia podpierajace broń na ramieniu strzelca, a na dodatek umożliwiające wygodne przenoszenie broni w sposób inny, niż "na pas" lub "przez pierś". Uchwyt pozostał, ale umożliwiono strzelcom jego zdjęcie i zastąpienie szczerbinki przyrządem celowniczym (lunetą lub kolimatorem) montowanym na uniwersalnej szynie Mil Std 1913.
Zmianom uległo także łoże stanowiące chwyt przedni - trójgraniaste w przekroju najpierw zastąpiono okrągłym, a w późniejszym okresie 4-płaszczyznową szyną w w/w standardzie. Umożliwiło to przeobrażenie broni w urządzenie wielofunkcyjne: z latarką, granatnikiem, zespołem LAM, pionowym chwytem przednim a nawet wąchaczem.
50 lat po zaprojektowaniu AR-15 to ponad 70 wersji o różnej długości lufach w kalibrach bojowych, sportowych, pistoletowych produkowanych w USA, Kanadzie, Singapurze, Turcji a nawet w Chinach! 



Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witamy wszystkich pasjonatów zabawy w wojnę! W tym dziale znajdziecie wszystko, co potrzebne do uprawiania airsoftu: od znakomitej jakości replik broni palnej, poprzez perfekcyjnie wykonaną amunicję, aż do starannie wyselekcjonowanych akcesoriów. Zajrzyj, a nie pożałujesz - nie tracąc czasu, zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci gadżety. Wszystko najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

Airsoft to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie umiejętności strzeleckich i jednocześnie świetna zabawa. Oferujemy Państwu pełen asortyment wyrobów, dzięki którym zabawa w wojnę stanie się ulubionym hobby. Wszystkie produkty z tego działu posiadają najwyższe parametry jakościowe oraz świetne dobrane właściwości użytkowe.
Egzemplarze broni ASG to repliki prawdziwych broni palnych. Wykonane w skali rzeczywistej, strzelają plastikowymi, kauczukowymi, zazwyczaj niepozostawiającymi śladów po farbie, kulkami.

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc aktywnie i z pełną satysfakcją uprawiać airsoft - duży wybór najbardziej popularnych replik broni na świecie (skala 1:1). ASG strzelają kulkami plastikowymi, kauczukowymi i kompozytowymi kalibru 6 mm. W modelach sprężynowych przed każdym strzałem należy przeładować pistolet. Używanie ASG pozwala kształtować prawidłowe zachowania strzeleckie - postawę, celowanie oraz obsługę broni. Akcesoria dodatkowe dostępne są w dziale Osprzęt ASG.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Polecamy

Osełka zestaw Lansky (3243) Zestaw do ostrzenia amerykańskiej firmy Lansky. Dzięki niemu można w bardzo łatwy sposób naostrzyć nawet najbardziej stępiony nóż.
 
Nóż Colt Guardian Tanto (CT0057) Nóż Colt o stałej klindze, zaprojektowany przez Freda Cartera - znanego i cenionego eksperta w dziedzinie projektowania oraz wytwarzania broni białej.
 
Nóż składany Joker Bull Horn Navaja (NA00) Wierna i w pełni funkcjonalna replika tradycyjnego noża Navaja w wykonaniu hiszpańskiej firmy Joker, znanej głównie z produkcji doskonałych noży
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Rewolwer był pierwszą bronią samopowtarzalną. Naboje (dawniej zazwyczaj sześć) mieściły się w obrotowym bębnie. Rewolwery, chociaż znane były już wcześniej, stały się bardzo popularne dzięki zastosowaniu kapiszonów w modelu broni skonstruowanej przez Samuela Colta w 1831r.

Ze świata