• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Karabinek ASG Sig Sauer 552 (280700)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Wykonana z odpornego na uszkodzenia ABS-u sprężynowa replika etatowej broni strzeleckiej Armii Szwajcarskiej w wersji compact. 

Karabinek posiada:
- składaną na bok kolbę,
- obustronny, skrzydełkowy bezpiecznik blokujący język spustowy,
- składane, otwarte przyrządy celownicze - muszkę i szczerbinkę przeziernikową,
- system Hop Up, zwiększający zasięg wystrzelonej kulki.

Po złożeniu szczerbinki użytkownik ma możliwość zamontowania celownika optycznego lub kolimatorowego na długiej szynie montażowej Mil Std 1913 (znanej także jako Weaver lub picatinny) znajdującej się nad komorą zamkową. Dodatkowe 2 krótkie szyny znajdują się po bokach łoża - chwytu przedniego.

Składana na prawy bok ramowa kolba jest mocna i masywna, posiada bardzo dobry zatrzask utrzymujący ją w jednej pozycji. Po jej złożeniu karabinek ma zaledwie 475 mm długości, a stopka kolby może nawet służyć jako pionowy chwyt przedni!
Uchwyt przeładowania jest wykonany z metalu i jest wystarczająco długi, aby bez problemu napiąć sprężynę także, gdy kolba jest złożona na bok.

Magazynek jest wykonany z półprzezroczystego, przyciemnionego plastiku, a we wnętrzu widać ułożone w dwóch rzędach imitacje naboi .223 rem (5,56 Nato). Wewnątrz mieści się 60 kulek kaliber 6 mm.

W komplecie otrzymujecie:
- 200 kulek 6 mm,
- prostą ładownicę do magazynków.

Karabin objęty jest 6-miesięczną gwarancją. 

Dane techniczne:
Model: Sig Sauer 552
Napęd: sprężynowy
Kaliber: 6 mm
Pojemność magazynka: 60 szt.
Prędkość początkowa kulki: 230 fps
Długość całkowita: 725 mm (z kolbą rozłożoną)
                               475 mm (z kolbą złożoną)
Długość lufy: 260 mm
Waga: 1,3 kg
Producent: Cybergun, Francja & Sig Arms, Szwajcaria

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem repliki ASG dostępne są bez zezwolenia.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witamy wszystkich pasjonatów zabawy w wojnę! W tym dziale znajdziecie wszystko, co potrzebne do uprawiania airsoftu: od znakomitej jakości replik broni palnej, poprzez perfekcyjnie wykonaną amunicję, aż do starannie wyselekcjonowanych akcesoriów. Zajrzyj, a nie pożałujesz - nie tracąc czasu, zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci gadżety. Wszystko najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

Airsoft to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie umiejętności strzeleckich i jednocześnie świetna zabawa. Oferujemy Państwu pełen asortyment wyrobów, dzięki którym zabawa w wojnę stanie się ulubionym hobby. Wszystkie produkty z tego działu posiadają najwyższe parametry jakościowe oraz świetne dobrane właściwości użytkowe.
Egzemplarze broni ASG to repliki prawdziwych broni palnych. Wykonane w skali rzeczywistej, strzelają plastikowymi, kauczukowymi, zazwyczaj niepozostawiającymi śladów po farbie, kulkami.

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc aktywnie i z pełną satysfakcją uprawiać airsoft - duży wybór najbardziej popularnych replik broni na świecie (skala 1:1). ASG strzelają kulkami plastikowymi, kauczukowymi i kompozytowymi kalibru 6 mm. W modelach sprężynowych przed każdym strzałem należy przeładować pistolet. Używanie ASG pozwala kształtować prawidłowe zachowania strzeleckie - postawę, celowanie oraz obsługę broni. Akcesoria dodatkowe dostępne są w dziale Osprzęt ASG.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Szorty Surplus Royal Olive (55599.61)

Szorty utrzymane w stylistyce wojskowych bojówek wykonane z bawełny o niskiej gramaturze gwarantującej doskonałą oddychalność i przewiewność

 
Przecinacz do nylonowych kajdanek jednorazowych HPE (1207) Mały i lekki przecinacz do kajdanek jednorazowych, tzw. zipek. Może służyć także jako ostrze do awaryjnego cięcia pasów.

Nie zajmuje
 
Nóż Camillus Combat Utility 7 (BK7) Duży nóż typu combat-utility, który znajdzie zastosowanie zarówno podczas wypadu w Bieszczady jak i u boku żołnierza oraz innych
 

Czy wiesz, że...

Według specjalistów nazywanie wskaźnika laserowego celownikiem jest błędem. Swoją tezę argumentują tym, że pokazuje on tylko miejsce, w które uderzy pocisk i nie pozwala najpierw obrać celu, a później dopasować ułożenie broni do wskazań urządzenia.