• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Karabinek maszynowy AEG AK-47 (AP-47W)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Ciężka, wykonana w większości z metalu replika pierwszego karabinka systemu Kałasznikowa.

Karabinek został wykonany z metalu oraz wytrzymałego tworzywa ABS. Połączenie Gear Box z akumulatorem zapewnia mały pin standardu Tamiya. Akumulator 8,4 V 1100 mAh umieszczany jest w kolbie po odsunięciu jej stopki.

Regulacja Hop Up umożliwia ustawienie siły podkręcenia kulki w lufie w zależności od wagi używanych kulek oraz dystansu, na jakim rozgrywane są potyczki. Suwak regulacji Hop Up dostępny jest po odbezpieczeniu karabinka i odciągnięciu zamka.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia m.in. nastawny bezpiecznik (blokada języka spustowego) będący jednocześnie selektorem trybu strzelania:
- w położeniu skrajnym górnym spust jest zablokowany,
- w położeniu pośrednim ściągnięcie i przytrzymanie spustu spowoduje strzelanie serią (tryb auto) z prędkością nawet do 12 kulek/sek.,
- w położeniu skrajnym dolnym ściągnięcie spustu spowoduje wystrzelenie jednej kulki (tryb semi).

Karabinek posiada otwarte przyrządy celownicze: regulowaną w pionie muszkę w półotwartej osłonie oraz stałą szczerbinkę. Lufę zakończono nakręcanym urządzeniem wylotowym.

Zasilanie z mieszczącego 550 kulek magazynka Hi-Cap ułatwia system napinania sprężyny podającej kulki do lufy oparty o kółko zlokalizowane na dnie magazynka, dzięki któremu podczas rozgrywki magazynek można szybko doładować z zasobnika znajdującego się w magazynku.

Z lewej strony karabinka znajduje się tylny, duży zaczep pasa nośnego, zaś z przodu, także po lewej stronie przedni zaczep zlokalizowano na rurze odprowadzania gazów prochowych. 

W komplecie z karabinem otrzymujesz:
- akumulator 8,4V 1100mAh z małym pinem,
- ładowarkę sieciową 220V,
- kulki 6 mm,
- pas nośny,
- klucz do regulacji szczerbinki,
- klucz do napinania sprężyny podajnika kulek w magazynku.

Produkt objęty jest 6-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
model: AK-47
napęd: elektryczny, akumulator 8,4V
kaliber: 6 mm kulka
prędkość początkowa: ok 393 fps
długość całkowita: 860 mm
długość lufy: 465 mm
waga: 2,5 kg (bez akumulatora)
Producent: Master Cutlery, USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witamy wszystkich pasjonatów zabawy w wojnę! W tym dziale znajdziecie wszystko, co potrzebne do uprawiania airsoftu: od znakomitej jakości replik broni palnej, poprzez perfekcyjnie wykonaną amunicję, aż do starannie wyselekcjonowanych akcesoriów. Zajrzyj, a nie pożałujesz - nie tracąc czasu, zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci gadżety. Wszystko najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

Airsoft to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie umiejętności strzeleckich i jednocześnie świetna zabawa. Oferujemy Państwu pełen asortyment wyrobów, dzięki którym zabawa w wojnę stanie się ulubionym hobby. Wszystkie produkty z tego działu posiadają najwyższe parametry jakościowe oraz świetne dobrane właściwości użytkowe.
Egzemplarze broni ASG to repliki prawdziwych broni palnych. Wykonane w skali rzeczywistej, strzelają plastikowymi, kauczukowymi, zazwyczaj niepozostawiającymi śladów po farbie, kulkami.

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc aktywnie i z pełną satysfakcją uprawiać airsoft - duży wybór najbardziej popularnych replik broni na świecie (skala 1:1). ASG strzelają kulkami plastikowymi, kauczukowymi i kompozytowymi kalibru 6 mm. W modelach sprężynowych przed każdym strzałem należy przeładować pistolet. Używanie ASG pozwala kształtować prawidłowe zachowania strzeleckie - postawę, celowanie oraz obsługę broni. Akcesoria dodatkowe dostępne są w dziale Osprzęt ASG.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Kurtka myśliwska Verney-Carron Taillis (LVVE007)

Kurtka francuskiej firmy Verney-Carron, znanej z produkcji broni wysokiej jakości, od kilku lat obecnej w naszej ofercie.

Kurtka Taillis

 
Bukłak Source Kangaroo 0,75 l. Najwyższej jakości mały bukłak o pojemności 0,75 l zapewnia zapas wody niezbędnej do podtrzymania zdolności działania w warunkach dużego wysiłku.
 
Celownik optyczny Millett TRS 10x50 IR (BK81003) Millett to znana, zwłaszcza na amerykańskim rynku, firma zajmująca się produkcją nowoczesnych  celowników taktycznych. Od doskonałych
 

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że kamizelka kuloodporna, która chroni przed pociskami z broni palnej, waży od 1 do nawet ponad 5 kg. Jej masa zależy od odporności, a także technologii wykonania. Kamizelki są wytwarzane z różnych rodzajów włókien syntetycznych.