Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Karabinek maszynowy AEG AK-47 Beta (AP-509)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Wizualnie zbliżony do karabinków Kałasznikowa z połowy lat 70 XX wieku opracowanych na potrzeby personelu sprzętu pancernego i latającego a także dla sił specjalnych.

Został wykonany w większości z metalu oraz wytrzymałego tworzywa ABS. Połączenie Gear Box z akumulatorem zapewnia mały pin standardu Tamiya. Akumulator 8,4 V 1100 mAh umieszczany jest w kolbie po odsunięciu stopki. Regulacja Hop Up umożliwia ustawienie siły podkręcenia kulki w lufie w zależności od wagi używanych kulek oraz dystansu, na jakim rozgrywane są potyczki. Suwak regulacji Hop Up dostępny jest po odbezpieczeniu karabinka i odciągnięciu zamka. U spodu chwytu przedniego - łoża znajduje się krótka szyna Mil Std 1913 (znana także jako szyna picatinny) umożliwiająca zamocowanie oświetlenia taktycznego czy pionowego chwytu przedniego.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia m.in. nastawny bezpiecznik (blokada języka spustowego) będący jednocześnie selektorem trybu strzelania:
- w położeniu skrajnym górnym spust jest zablokowany,
- w położeniu pośrednim ściągnięcie i przytrzymanie spustu spowoduje strzelanie serią (tryb auto) z prędkością nawet do 12 kulek/sek.,
- w położeniu skrajnym dolnym ściągnięcie spustu spowoduje wystrzelenie jednej kulki (tryb semi).

Karabin posiada otwarte przyrządy celownicze: regulowaną w pionie muszkę w półotwartej osłonie oraz stałą szczerbinkę. Lufę zakończono nakręcanym urządzeniem wylotowym.

Zasilanie z mieszczącego 350 kulek magazynka umożliwia wsparcie dla pozostałych członków drużyny na dość długi czas. System napinania sprężyny podającej kulki do lufy oparto o kółko zlokalizowane na dnie magazynka, dzięki któremu podczas rozgrywki magazynek można szybko doładować z zasobnika znajdującego się w magazynku.

Z lewej strony karabinka znajduje się tylny, duży zaczep pasa nośnego, zaś z przodu, także po lewej stronie przedni zaczep zlokalizowano na rurze odprowadzania gazów prochowych. 

W komplecie z karabinem otrzymujesz:
- akumulator 8,4V 1100mAh z małym pinem,
- ładowarkę sieciową 220V,
- kulki 6 mm,
- pas nośny,
- klucz do regulacji szczerbinki,
- klucz do napinania sprężyny podajnika kulek w magazynku.

Produkt objęty jest 6-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
model: AK-74U concept
napęd: elektryczny, akumulator 8,4V
kaliber: 6 mm kulka
prędkość początkowa: ok 393 fps
długość całkowita: 710 mm
długość lufy: 225 mm
waga: 2,35 kg (bez akumulatora)
Producent: Master Cutlery, USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witamy wszystkich pasjonatów zabawy w wojnę! W tym dziale znajdziecie wszystko, co potrzebne do uprawiania airsoftu: od znakomitej jakości replik broni palnej, poprzez perfekcyjnie wykonaną amunicję, aż do starannie wyselekcjonowanych akcesoriów. Zajrzyj, a nie pożałujesz - nie tracąc czasu, zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci gadżety. Wszystko najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

Airsoft to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie umiejętności strzeleckich i jednocześnie świetna zabawa. Oferujemy Państwu pełen asortyment wyrobów, dzięki którym zabawa w wojnę stanie się ulubionym hobby. Wszystkie produkty z tego działu posiadają najwyższe parametry jakościowe oraz świetne dobrane właściwości użytkowe.
Egzemplarze broni ASG to repliki prawdziwych broni palnych. Wykonane w skali rzeczywistej, strzelają plastikowymi, kauczukowymi, zazwyczaj niepozostawiającymi śladów po farbie, kulkami.

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc aktywnie i z pełną satysfakcją uprawiać airsoft - duży wybór najbardziej popularnych replik broni na świecie (skala 1:1). ASG strzelają kulkami plastikowymi, kauczukowymi i kompozytowymi kalibru 6 mm. W modelach sprężynowych przed każdym strzałem należy przeładować pistolet. Używanie ASG pozwala kształtować prawidłowe zachowania strzeleckie - postawę, celowanie oraz obsługę broni. Akcesoria dodatkowe dostępne są w dziale Osprzęt ASG.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Magazynek do pistoletu Anics Beretta A-9000S Półprzezroczysty magazynek do pistoletów Beretta A-9000S. Umożliwia załadowanie 22 śrutów kal. 4,5 mm.

createStreamPlayer('rtmp://mil7.janmedia.com/vod',
 
Lornetka Tasco Essentials 8x21 (165BCR) Lornetka o stałym powiększeniu 8x stanowiąca doskonałe powiązanie formy, funkcjonalności i możliwości. Pokryta gumą, jest odporna na wszelkie
 
Miecz MC Katana Black Deluxe (YK-48BK) Replika tradycyjnego japońskiego miecza Katana amerykańskiej firmy Master Cutlery.
Głownię wykonano z hartowanej stali nierdzewnej 440A, na której
 

Czy wiesz, że...

Śrut można podzielić pod względem kształtu na kilka rodzajów. Rozróżniamy: płaski (stosowane do tarcz papierowych), półokrągły (na długie dystanse), kulisty (do luf gwintowanych), szpiczasty (przebijający), drążony (rozrywający).