• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Karabinek maszynowy AEG AKM (120914)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Wiernie odwzorowana, ciężka wykonana z metalu replika AEG zmodernizowanej wersji kałacha - AKM. 

Strzelanie odbywa się w trybie pojedynczym lub serią, a ustawienie trybu strzelania odbywa się za pomocą selektora będącego jednocześnie blokadą spustu:
- w górnym położeniu spust jest zablokowany,
- w pośrednim karabin strzela serią, aż do wystrzelenia wszystkich kulek, wyczerpania się akumulatora lub zwolnienia nacisku na spust,
- w dolnym każdorazowe ściągnięcie języka spustowego powoduje wystrzelenie jednej kulki.

Odsunięcie suwadła w tylne położenie odsłania suwak Hop Up - systemu odpowiedzialnego za nadanie kulce ruchu obrotowego. Zastępuje ono gwint w lufie, co zwiększa zasięg oraz celność, wymagając regulacji przy zmianie wagi stosowanych kulek.

Łukowy magazynek posiada bardzo pojemny zasobnik mieszczący aż 550 kulek. Sprężyna dopychająca kulki do pojemnika napinana jest kółkiem znajdującym się u spodu. Zatrzask magazynka działa dokładnie jak w oryginale, ale spasowanie magazynka jest lepsze i jego umieszczenie w gnieździe jest dużo łatwiejsze niż to w przypadku bojowego pierwowzoru. W komplecie otrzymujecie dwa magazynki:
- czarny plastikowy,
- ceglasty, przypominający te z kompletów do AK-74.

Karabin posiada regulowaną w pionie szczerbinkę oraz wkręcaną w osłonę muszkę. Zamontowanie celownika jest możliwe dzięki bocznej szynie montażowej - zlokalizowanej po lewej stronie - oraz mocowanej do niej szynie akcesoryjnej Mil Std 1913 (znanej jako picatinny lub Weaver).

Podobnie jak ma się to w przypadku oryginału karabin posiada nakręcony na lufę osłabiacz podrzutu oraz wyjmowany wycior.

Zasilanie elektrycznego silnika odbywa się za pomocą umieszczanego w kolbie akumulatora Ni-MH 8,4V o pojemności 1100 mAh podłączanego małym pinem standardu Tamiya. Aby podłączyć akumulator wystarczy przesunąć stopkę kolby w dół.

W komplecie otrzymujecie:
- Ni-MH akumulator 8,4V 1100mAh,
- ładowarkę sieciową 220V,
- 2 x magazynek łukowy Hi-Cap o pojemności 550 kulek 6 mm,
- wymienny chwyt pistoletowy,
- złączkę big male PIN / small female PIN,
- dostawny montaż do szyny bocznej z szyną wierzchnią Mil Std 1913,
- kluczyk do regulacji muszki,
- kluczyk do demontażu chwytu przedniego i regulacji Gear Box.

Karabin objęty jest 6-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: AKM
Napęd: elektryczny, akumulator 8,4V 1100 mAh, mały PIN
Kaliber: 6 mm
Pojemność magazynka: 550 szt.
Prędkość początkowa kulki: 360fps
Długość całkowita: 915 mm
Waga: 3,51 kg
Producent: Cybergun, Francja & Michaił Kałasznikow, Rosja

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem repliki ASG dostępne są bez zezwolenia.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witamy wszystkich pasjonatów zabawy w wojnę! W tym dziale znajdziecie wszystko, co potrzebne do uprawiania airsoftu: od znakomitej jakości replik broni palnej, poprzez perfekcyjnie wykonaną amunicję, aż do starannie wyselekcjonowanych akcesoriów. Zajrzyj, a nie pożałujesz - nie tracąc czasu, zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci gadżety. Wszystko najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

Airsoft to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie umiejętności strzeleckich i jednocześnie świetna zabawa. Oferujemy Państwu pełen asortyment wyrobów, dzięki którym zabawa w wojnę stanie się ulubionym hobby. Wszystkie produkty z tego działu posiadają najwyższe parametry jakościowe oraz świetne dobrane właściwości użytkowe.
Egzemplarze broni ASG to repliki prawdziwych broni palnych. Wykonane w skali rzeczywistej, strzelają plastikowymi, kauczukowymi, zazwyczaj niepozostawiającymi śladów po farbie, kulkami.

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by móc aktywnie i z pełną satysfakcją uprawiać airsoft - duży wybór najbardziej popularnych replik broni na świecie (skala 1:1). ASG strzelają kulkami plastikowymi, kauczukowymi i kompozytowymi kalibru 6 mm. W modelach sprężynowych przed każdym strzałem należy przeładować pistolet. Używanie ASG pozwala kształtować prawidłowe zachowania strzeleckie - postawę, celowanie oraz obsługę broni. Akcesoria dodatkowe dostępne są w dziale Osprzęt ASG.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Teleskop Bushnell Sentry 12-36x50 (78-9332) Nowa propozycja firmy Bushnell dla wymagających obserwatorów przyrody, strzelców lub turystów. Bardzo duża średnica obiektywu wraz
 
Latarka Maglite C3 (S3C016) Latarka na 3 baterie R14 z kryptonową żarówką.

Zasięg: 290 metrów
Czas świecenia: ok. 13 godzin
Długość: 280
 
Okulary strzeleckie Napier - przyciemnione SLG Okulary ochronne z przyciemnionymi szybkami wykonanymi z poliwęglanu. Lekka i odporna na złamanie ramka posiada ramiona o regulowanej długości. Najlepsze
 

Czy wiesz, że...

Zakupując latarkę, którą będziesz posługiwał się w terenie, warto zastanowić się nad wyborem pomiędzy modelem z żarówką i z diodą LED. Dioda pobiera mniej prądu i bardzo wolno się zużywa. Nie świeci jednak zbyt mocno, więc montuje się zazwyczaj kilka obok siebie. Żarówki i latarki do nich przystosowane są za to tańsze.