Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kij trekkingowy Kabuda Red (JKR2130)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kij, który ułatwi wędrówkę górską i umili wieczorny spacer z psem. Uchwyt jest pionowy, co powoduje, że wygodniej jest się na tym kiju wspierać, niż opierać. Przed upuszczeniem kija zabezpiecza regulowanej długości pasek na nadgarstek.

W komplecie talerzyk uniemożliwiający zagłębianie się grotu w miękkim podłożu oraz osłonka grota zabezpieczająca przed ścieraniem podczas poruszania się po asfalcie, betonie czy dużych kamieniach.

Składa się z trzech sztywnych elementów złożonych teleskopowo i blokowanych kontrśrubą. Długość regulowana od 645 do 1340 mm.

Niewielka waga oraz poręczność powodują, iż jest to niezbędny sprzęt dla osób ceniących sobie wielogodzinne wędrówki.

Wysokość min.: 645 mm
Wysokość max.: 1340 mm

W komplkecie znajduje się jeden kij. Do sprawnego poruszania się przydatne są dwa kije.Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

   

Inne w tej kategorii:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Celownik optyczny Bushnell Elite 4200 4-16x40 (42-4164M)Celownik optyczny Bushnell Elite 4200 4-16x40 (42-4164M) Luneta firmy Bushnell z serii 4200, cechującej się najwyższą jakością wykonania. Lunetę wyposażono w krzyż typu "Multi-X" służący
 
Wiatrówka Diana-31 Panther Professional 4,5 mm

Wersja rozwojowa jednego z bestsellerów firmy Diana - modelu 21 Panther, w której lufę i mechanikę oparto na znacznie mocniejszym modelu

 
Siekiera Kershaw Camp Axe (1018) Siekierka firmy Kershaw - idealna na weekendowe eskapady. Zaletą produktu jest odlana w całości konstrukcja siekierki i wykonanie z bardzo wytrzymałej
 

Czy wiesz, że...

Najważniejszymi czynnikami, które wpływają na celność strzału, są: jakość wiatrówki, warunki pogodowe (wiatr, opady), typ śrutu i rodzaj lufy. Należy także pamiętać, że jeśli brakuje nam umiejętności i praktyki, nawet najlepszy sprzęt i warunki nie pomogą w uzyskaniu wybitnych wyników.