• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kominiarka maskująca Verney-Carron Match (LVAC003)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kominiarka jest wykonana z przewiewnego materiału w kolorystyce kamuflarzu Adventage, zbliżonego do znanego na całym świecie Real Tree. Przy otworze na oczy znajdują się sznurki, których związanie z tyłu głowy skutecznie mocuje kominiarkę na głowie.

Kominiarka maskująca spełni oczekiwania myśliwych polujących na zwierzynę wyczuloną na kolorystkę otoczenia: Grzywacze, Sarny czy Gęsi. 

Producent: Verney-Carron, Francja

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Oferta ubrań militarnych przeznaczona jest dla wielu odbiorców – i wymagających profesjonalistów, i poszukujących własnego stylu amatorów przygody. Polecamy odzież jakościowo bez zarzutu, wygodną i o świetnych fasonach. Praktycznie, modnie i w świetnej cenie ubierzesz się tylko tutaj. Skompletuj więc swoją "militarną szafę"!

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Dubeltówka Baikał Izh-43EM-M-1C 12/70

IZH-43EM 1C to klasyczna strzelba myśliwska z rosyjskich zakładów Bajkał. Model ten został zbudowany na bazie podstawowej dubeltówki

 
Rękawice strzeleckie Uncle Mike's Sport (8999)

Typowo strzeleckie rękawice z wkładkami absorbującymi odrzut i jego wpływ na dłoń pomiędzy palcem wskazującym i kciukiem.

Wykonane z

 
Osłona przeciwsłoneczna Hawke do lunet 50 mm (HX3217) Osłona przeciwsłoneczna do lunet firmy Hawke o średnicy obiektywu 50 mm. Pasuje do lunet o w/w wymiarze, które posiadają gwint po wewnętrznej
 

Czy wiesz, że...

Oprócz kształtu ostrza, przy wyborze noża należy zwrócić uwagę na rodzaj krawędzi tnącej i szlifów. Dwa podstawowe typy krawędzi to gładkie i ząbkowane (stosuje się także oba typy razem). Rodzajów szlifów jest znacznie więcej.