Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy i usta oddychająca (M-DZO-03)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Lekka balaklava z dwoma otworami (na oczy i usta) wykonana z materiału Dri-release gwarantującego trwałość, elastyczność i oddychalność, lecz przede wszystkim 4-krotnie szybsze wysychanie, niż bawełna. Anatomiczny kształt oraz płaski szew poprawiają wygodę noszenia i wytrzymałość kominiarki.

Może z powodzeniem być wykorzystywana przez zespoły uderzeniowe wojska i policji, agentów ochrony, a także przez np. motocyklistów, może również znaleźć zastosowanie jako np. komin do noszenia wokół szyi.

Rozmiar uniwersalny
Producent: Polandex, Polska

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym miejscu możesz kupić kompletne zestawy odzieżowe, albo dobrać pojedyncze sztuki ubrań o charakterze militarnym lub stylizowanym na wojskowy. Każda sztuka odzieży została wykonana z przyjaznych ciału, wysokojakościowych materiałów. Doskonałe wzornictwo i świetnie dobrane fasony – sprawdź!

   

Inne w tej kategorii:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Celownik optyczny Tasco World Class Plus 3-9x44 DWCP39x44 Luneta firmy Tasco o zmiennym powiększeniu od 3 do 9 razy. Bardzo dobra jakość wykonania, matowy tubus i specjalne powlekanie soczewek, zapewniające
 
Scyzoryk Victorinox Angler Ten szwajcarski nóż zawiera

1. duże ostrze
2. małe ostrze
3. korkociąg
4. otwieracz do puszek z
5- małym
 
Strzał - Magazyn o broni 8/2007

Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej.

W lutowym numerze:
Gorący temat:
- Ustawa o prywatnych armiach
Wiadomości:

 

Czy wiesz, że...

Śrut to ołowiana amunicja do gładkolufowej broni myśliwskiej lub sportowej (popularnej wiatrówki). Obecnie stosuje się najczęściej pociski wielkości 4,5 bądź 5,5mm. Dawniej, śrut był okrągły; teraz produkowany jest w różnych kształtach, w zależności od odpowiednich parametrów.