• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kontakty Magnetyczne MK 01
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

· Kontakt magnetyczny typu reed + stały magnes.
· Kompatybilny z SYSTEMEM 800 i CA 300.
· Zestaw zawiera trzy pary kontaktów magnetycznych i śruby do montażu.
· Wymiary: 60 x 13 x 12 mm (dł. x szer. x wys.).
· Kolor: biały.
· Roczna gwarancja.  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Alarm to elektroniczny stróż, który ostrzeże przed ewentualnym zagrożeniem, dźwiękiem przestraszy napastników, da poczucie bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdziesz niezawodne systemy ostrzegania, dzięki którym nic nie umknie Twojej uwadze. Komfortu spokoju nic nie zastąpi - zajrzyj tu koniecznie!

 

Zobacz również:

 

Kategorie produktów


Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Zestaw Leatherman Bit Kit MUT (930368)

Zestaw trzech dwustronnych końcówek wkrętaków pasujących do gniazd narzędziowych w najnowszych modelach multitooli firmy Leatherman:

 
Flaga Polski - samochodowa Flaga Polski do zamontowania na jednej z bocznych szyb samochodu. Montaż umożliwia uchwyt znajdujący się w dolnej części masztu wykonanego z elastycznego
 
Celownik optyczny Center Point Power 4-16x56 AORG (CP416AORG) Power Class to sztandarowa linia produktów amerykańskiego producenta optyki firmy Center Point. Układ optyczny celowników tej serii: soczewki
 

Czy wiesz, że...

Wiatrówka to popularna nazwa karabinu lub pistoletu pneumatycznego. Jest głównie używana w sporcie, rekreacji, a także przy polowaniu na niewielką zwierzynę. Amunicją do tego typu broni jest śrut, a do wystrzelenia pocisku używany jest dwutlenek węgla lub sprężone powietrze.