• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Krzesiwo Kershaw (1019X)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Praktyczne krzesiwo renomowanej firmy Kershaw słynącej z doskonałej jakości wyrobów. Wykonane ze specjalnego stopu z domieszką magnezu, wystarcza na 3000 zapaleń. Produkowana iskra może osiągnąć temperaturę nawet 3000 stopni Celsjusza.
Oryginalny kształt zbliżony do klucza, zapewnia komfort użytkowania. Wytrzymała, chropowata rękojeść gwarantuje pewny chwyt.
Zestaw zawiera krzesiwo oraz specjalną stalową blaszkę o dwóch różnych końcówkach do inicjowania mniejszych i większych ilości iskier. Całość zamieszczona jest na sznurku.
Krzesiwo może być również z powodzeniem stosowane jako sygnalizator świetlny.
Produkt niezastąpiony dla miłośników survivalu i scoutingu.

Dane techniczne:
Długość krzesiwa: 46 mm
Długość całkowita: 80 mm
Waga: 31 g  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Wszelkie akcesoria i broń niezbędna myśliwemu. W tym dziale znajdziesz zarówno broń (śrutówki, kniejówki i inne) oraz amunicję do nich, a także akcesoria myśliwskie, odzież myśliwską, noże i latarki. Przeglądnij dział dla myśliwych i wybierz coś dla siebie.

 

Zobacz również:

Scyzoryk Victorinox Spartan

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Miecz Cold Steel Dragonfly Wakizashi (88DW) Dragonfly to najbardziej ekskluzywna seria mieczy japońskich Cold Steel. Cechą charakterystyczną tej linii jest dominujący w zdobieniach motyw ważki.
 
Scyzoryk Wenger Ranger 78 (17778) Wielofunkcyjny szwajcarski scyzoryk z dużym blokowanym ostrzem. Dzięki otworowi w głowni możliwe jest szybkie otwarcie głównego ostrza za pomocą
 
Gogle niskoprofilowe - czarne (GOG-39-BLK) G Gogle niskoprofilowe z pokrowcem.
Kolor: Czarny

UWAGA!

Produkt nie stanowi ochrony balistycznej oczu i używanie go w tym celu jest

 

Czy wiesz, że...

Maczeta, czyli długi nóż, który pierwotnie był używany w Ameryce Południowej, służyła do wycinania ścieżek w gęstym lesie tropikalnym oraz do ścinania trzciny cukrowej na plantacjach. Obecnie wykorzystywana jest na przykład na biwakach czy obozach survivalowych.