• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Książka "Łuk bloczkowy. Mój sport, moje hobby" - Dariusz Gawryś
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Książka, która pozwoli na zapoznanie się z podstawi obchodzenia się z łukiem bloczkowym. Czytając tę książkę dowiesz się m.in.: jak przygotować sprzęt do strzelania, jak trenować aby strzelać coraz lepiej, a także jak radzić sobie z czynnikami atmosferycznymi. Oprócz tego opisano w niej poszczególne elementy łuku i towarzyszące mu akcesoria oraz zamieszczono analizy statystyczne wyników.

Od wydawcy: Rozpoczynając swoją przygodę z łukiem, traktujemy ją jako formę dobrej zabawy i realizacji swoich dziecięcych marzeń. Początki mogą być różne. Czy to strzelanie u znajomego łucznika na działce lub na pokazie zorganizowanym na jakimś festynie, czy też pierwszy łuk kupiony pod wpływem chwili i okazjonalnie strzelanie z niego dla zabawy. Niepostrzeżenie zaczynamy jednak spędzać na treningach coraz więcej czasu i dobieramy coraz lepszy i bardziej profesjonalny sprzęt. Zwykle samo strzelanie przestaje wystarczać i do osiągnięcia prawdziwej satysfakcji potrzebne staje się podnoszenie swoich umiejętności technicznych i uzyskiwanie coraz lepszych wyników sportowych. Chęć rywalizacji z innymi łucznikami motywuje do coraz intensywniejszej pracy. Starty w zawodach stają się nie tylko okazją do spotkań z bracią łuczniczą, ale przede wszystkim sposobem udowodnienia samemu sobie, że praca wykonana na treningach owocuje coraz lepszymi wynikami. Tak oto, z osób rekreacyjnie uprawiających łucznictwo, wyrastają wyczynowi sportowcy, a sukcesy sportowe wkradają się na listę ich życiowych celów.

O autorze:
Dariusz Gawryś, jeden z czołowych polskich łuczników bloczkowych, członek Polskiej Kadry Narodowej i wielokrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy i Świata.

Ważniejsze osiągnięcia sportowe w łucznictwie:
2004 Halowy Mistrz Polski Seniorów
2005 Zdobywca Pucharu Polski
2006 Zdobywca Pucharu Polski
2007 Mistrz Polski Seniorów, Wicemistrz Polski w Łucznictwie 3D
2009 Zdobywca Pucharu Polski
2010 Drużynowy Mistrz Polski, Mistrz Polski Mikstów, Halowy Mistrz Polski Mikstów
2011 Mistrz Polski w Łucznictwie 3D, Mistrz Polski Mikstów, Zdobywca Pucharu Polski

Format: 170x240 mm
Oprawa: miękka
Stron: 112
Wydawca: hungry4sport.com Sp. z o. o.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Książki i czasopisma militarne to chleb powszedni miłośników broni i survivalu.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Pistolet ASG CO2 Crosman C11 (SAMC11) Półautomatyczny pistolet ASG na kulki kaliber 6 mm, nawiązujący stylistyką do Beretty PX4 Storm.

Szkielet pistoletu wykonano z wytrzymałego
 
Nóż składany Kershaw Half Ton (KS1445) Solidny, kompaktowy nóż typu EDC z głownią o profilu drop-point wykonaną z nierdzewnej stali 8Cr13MoV.

Do ergonomicznie ukształtowanej
 
Teleskop Tasco World Class 20-60x60 (WC206060) Firma Tasco to producent optyki znany na świecie od wielu lat. Tym razem zaproponowała nowoczesną lunetę obserwacyjną o zmiennym powiększeniu 20
 

Czy wiesz, że...

Wyprawiając się na szkołę przetrwania, warto spróbować rozpalenia ogniska tak jak robili to nasi przodkowie, czyli za pomocą krzesiwa. Jego główne zalety to możliwość wykrzesania iskier nawet przy dużej wilgoci oraz powolne zużywanie się.