• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kule stalowe do proc Crosman (14SS)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Stalowe, okrągłe kulki do procy o średnicy 0,64 cm. Opakowanie zawiera 250 sztuk. Nadają się do wszystkich modeli proc.
Ilość: 250 szt.
Producent: Crosman, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Współczesne proce to majstersztyki pod względem technologicznym i technicznym. W rękach doświadczonego zawodnika mogą być świetnym miotaczem pocisków. W tym dziale oferujemy szeroki wybór najnowocześniejszych proc i wielu elementów ułatwiających ich używanie. Zapraszamy po procę!

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany Opinel No.15 INOX Slim Beech Duży a przy tym wyjątkowo lekki nóż składany z 15 centymetrowym, blokowanym ostrzem. Klasyka francuskiego producenta o ponad 100 letnich tradycjach.
 
Lokalizator GPS Bushnell BackTrack

Już nigdy się nie zgubisz! Wystarczy Bushnell Backtrack - kompaktowy lokalizator GPS z kompasem wskazujący kierunek oraz odległość do jednego

 
Wiatrówka Air Arms TX200 Mk3 Wiatrówka gwintowana z dolnym naciągiem kaliber 4,5 mm renomowanej angielskiej firmy Air Arms. Wykonana ergonomicznie z drewna bukowego. Prędkość
 

Czy wiesz, że...

Według specjalistów nazywanie wskaźnika laserowego celownikiem jest błędem. Swoją tezę argumentują tym, że pokazuje on tylko miejsce, w które uderzy pocisk i nie pozwala najpierw obrać celu, a później dopasować ułożenie broni do wskazań urządzenia.