• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kulki ASG 0,2 g 500 szt. (715020)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kulki 6 mm są amunicją do ASG. Kulki o wadze 0,2 grama są najczęściej stosowane w  średniej mocy karabinach i strzelbach sprężynowych oraz w mocniejszych AEG.

W opakowaniu znajduje się 500 kulek kaliber 6 mm.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Jeśli potrzebujesz znakomitej amunicji do ASG, znajdziesz ją właśnie tutaj. Oferujemy szeroki wybór kulek – z łatwością dobierzesz najbardziej odpowiedni rodzaj do posiadanej broni. Amunicja jest doskonale wyprofilowana, dzięki czemu ma daleki zasięg i dobrą siłę rażenia. Jest przy tym absolutnie bezpieczna.

Amunicję do broni airsoftowej wykonuje się zazwyczaj z kauczuku albo z tworzyw sztucznych. Można ją kupić w wielu odmianach wagowych i kolorystycznych – zawsze dopasowaną do posiadanej broni. U nas kupisz znakomitej jakości kulki o perfekcyjnie dobranych parametrach i niezawodnym działaniu!

W tym dziale wszyscy miłośnicy airsoftu zaopatrzą się w znakomitej jakości amunicję. Świetnie wyprofilowane i wyważone kulki zapewniają doskonałe osiągi oraz optymalną siłę rażenia. Wybierz amunicję najlepiej dopasowaną do posiadanej broni i ciesz się bezpieczną zabawą!

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Celownik kolimatorowy Bushnell Trophy 1x25 TRS 25 (73-1303) Celowniki kolimatorowe  pojawiły się w szerokim użyciu na początku lat 90tych, nieco później znalazły uznanie wśród myśliwych
 
Nóż Cold Steel O Tanto (88BT)

Wierna replika puginału Tanto należący do wyposażenia bojowego kasty samurajów. Razem z mieczami Katana i Wakizashi stanowił podstawowy

 
Nóż składany Master Cutlery Tactical Folder Wood (YD-3895) Nóż składany amerykańskiej firmy Master Cutlery charakteryzujący się klasyczną stylistyką.

Rękojeść składa się ze stalowego skieletu
 

Czy wiesz, że...

Metalowe gwiazdki, rzucane na filmach przez wojowników Ninja, nazywamy shuriken. Mają od trzech do dziesięciu ramion. Wprawiony wojownik podobno potrafił przeciąć takim pociskiem zbroję. Ostrza shuriken są obecnie produkowane, więc nie ma przeszkód by sprawdzić swoją celność i poczuć klimat dawnej Japonii.