• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kulki ASG Crosman 0,2 g 5000 szt. (SAP5020)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kulki do ASG firmy Crosman, wiodącego producenta wiatrówek na rynku amerykańskim. Kulki o wadze 0,2 g przeznaczone głownie do modeli na green gas lub silniejszych sprężynowych modeli ASG.

Opakowanie zawiera 5000 szt.

Producent: Crosman, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Jeśli potrzebujesz znakomitej amunicji do ASG, znajdziesz ją właśnie tutaj. Oferujemy szeroki wybór kulek – z łatwością dobierzesz najbardziej odpowiedni rodzaj do posiadanej broni. Amunicja jest doskonale wyprofilowana, dzięki czemu ma daleki zasięg i dobrą siłę rażenia. Jest przy tym absolutnie bezpieczna.

Amunicję do broni airsoftowej wykonuje się zazwyczaj z kauczuku albo z tworzyw sztucznych. Można ją kupić w wielu odmianach wagowych i kolorystycznych – zawsze dopasowaną do posiadanej broni. U nas kupisz znakomitej jakości kulki o perfekcyjnie dobranych parametrach i niezawodnym działaniu!

W tym dziale wszyscy miłośnicy airsoftu zaopatrzą się w znakomitej jakości amunicję. Świetnie wyprofilowane i wyważone kulki zapewniają doskonałe osiągi oraz optymalną siłę rażenia. Wybierz amunicję najlepiej dopasowaną do posiadanej broni i ciesz się bezpieczną zabawą!

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Okulary ochronne Bolle Axis Contrast (AXCONT)

Duże okulary zapewniające ochronę przed jaskrawym światłem, promieniami UV wg. europejskiej normy ochrony przed światłem (EN 172 Solar 100% UV)

 
Sztucer myśliwski Verney-Carron Impact Plus Affut

Sztucer myśliwski o klasycznym wyglądzie, z pływającą lufą i osadą z wyselekcjonowanego drzewa orzechowego. Osada posiada bawarską bakę wpływającą

 
Nóż Master Cutlery Survival Small (HK-56105)

Średnich rozmiarów nóż survivalowy wzorowany na modelu Aitor Jungle King II, charakteryzujący się schowkiem w rękojeści, piłą

 

Czy wiesz, że...

Nie potrzebujesz zezwolenia, aby kupić i używać wiatrówki o energii kinetycznej poniżej 17 J - jedyny warunek to taki, że musisz mieć ukończone 18 lat.