• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kulki ASG Game Face Verdict 0,2g Orange 2200szt
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Całkowita nowość na rynku ASG! Rewolucyjne rozwiązanie!

Firma Game Face -  znana do tej pory z produkcji sprzętu do paintball'a wkracza na rynek ASG z nowym produktem.

Precyzyjne, bezszwowe kulki do ASG o wadze 0,20g powleczone pigmentem. Solidne opakowanie zawiera 2200 sztuk kulek.

Kulka po trafieniu w cel pozostawia ślad przypominający ślad po uderzeniu kredą. Teraz każde trafienie może być potwierdzone jak w grach Paintball! Nawet jeśli twój przeciwnik z jakiegoś powodu nie poczuje uderzenia kulką masz możliwość potwierdzenia faktu trafienia.

Pigment nie pozostawia śladów w lufie, przenosi się dopiero w momencie uderzenia w cel, jest zmywalny wodą. Kulki pokryte pigmentem nie wymagają specjalnego traktowania, nie są wrażliwe na temperaturę. Nie pozostawiają śladów na rękach w trakcie ładowania, należy je chronić przed wilgocią i zamoczeniem.

Idealne rozwiązanie dla treningów, w których liczy się potwierdzenie punktu trafienia. Strzelanie do celu, trening sił policyjnych czy wojska są teraz o wiele bardziej realne.

Kulki Verdict są produkowane w małych tolerancjach i są przeznaczone również do użytku w lufach precyzyjnych.

Dane techniczne:
Średnica: 6mm
Kolor: pomarańczowe
Waga: 0,20 g
Opakowanie: 2200 szt.

Kulki GF Verdict - film createStreamPlayer('rtmp://mil7.janmedia.com/vod', 'game_face/kulki_asg_gameface',400,300);

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Jeśli potrzebujesz znakomitej amunicji do ASG, znajdziesz ją właśnie tutaj. Oferujemy szeroki wybór kulek – z łatwością dobierzesz najbardziej odpowiedni rodzaj do posiadanej broni. Amunicja jest doskonale wyprofilowana, dzięki czemu ma daleki zasięg i dobrą siłę rażenia. Jest przy tym absolutnie bezpieczna.

Amunicję do broni airsoftowej wykonuje się zazwyczaj z kauczuku albo z tworzyw sztucznych. Można ją kupić w wielu odmianach wagowych i kolorystycznych – zawsze dopasowaną do posiadanej broni. U nas kupisz znakomitej jakości kulki o perfekcyjnie dobranych parametrach i niezawodnym działaniu!

W tym dziale wszyscy miłośnicy airsoftu zaopatrzą się w znakomitej jakości amunicję. Świetnie wyprofilowane i wyważone kulki zapewniają doskonałe osiągi oraz optymalną siłę rażenia. Wybierz amunicję najlepiej dopasowaną do posiadanej broni i ciesz się bezpieczną zabawą!

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Kabura skórzana na rewolwer Skórzana kabura na rewolwer - zaprojektowana do broni krótkiej z długą lufą. Istnieje możliwość mocowania zarówno na pasie (po
 
Butla CO2 12oz z zaworem on/off (620-105)

Butla o pojemności 12 uncji (0,47 litra) z zaworem on/off do markerów paintballowych zasilanych sprężonym dwutlenkiem węgla (CO2)

 
Spodnie Verney-Carron Sagipant (LPU013)

Spodnie dla myśliwego wyprodukowane przez francuska firmę Verney-Carron. Wykonane zostały z myślą o myśliwych polujących w bardzo różnorodnych

 

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że kamizelka kuloodporna, która chroni przed pociskami z broni palnej, waży od 1 do nawet ponad 5 kg. Jej masa zależy od odporności, a także technologii wykonania. Kamizelki są wytwarzane z różnych rodzajów włókien syntetycznych.