• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kulki ASG Game Face Verdict 0,2g White 2200szt
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Całkowita nowość na rynku ASG! Rewolucyjne rozwiązanie!

Firma Game Face -  znana do tej pory z produkcji sprzętu do paintball'a wkracza na rynek ASG z nowym produktem.

Precyzyjne, bezszwowe kulki do ASG o wadze 0,20g powleczone pigmentem. Solidne opakowanie zawiera 2200 sztuk kulek.

Kulka po trafieniu w cel pozostawia ślad przypominający ślad po uderzeniu kredą. Teraz każde trafienie może być potwierdzone jak w grach Paintball! Nawet jeśli twój przeciwnik z jakiegoś powodu nie poczuje uderzenia kulką masz możliwość potwierdzenia faktu trafienia.

Pigment nie pozostawia śladów w lufie, przenosi się dopiero w momencie uderzenia w cel, jest zmywalny wodą. Kulki pokryte pigmentem nie wymagają specjalnego traktowania, nie są wrażliwe na temperaturę. Nie pozostawiają śladów na rękach w trakcie ładowania, należy je chronić przed wilgocią i zamoczeniem.

Idealne rozwiązanie dla treningów, w których liczy się potwierdzenie punktu trafienia. Strzelanie do celu, trening sił policyjnych czy wojska są teraz o wiele bardziej realne.

Kulki Verdict są produkowane w małych tolerancjach i są przeznaczone również do użytku w lufach precyzyjnych.

Dane techniczne:
Średnica: 6mm
Kolor: białe
Waga: 0,20 g
Opakowanie: 2200 szt.

Kulki GF Verdict - film createStreamPlayer('rtmp://mil7.janmedia.com/vod', 'game_face/kulki_asg_gameface',400,300);

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Jeśli potrzebujesz znakomitej amunicji do ASG, znajdziesz ją właśnie tutaj. Oferujemy szeroki wybór kulek – z łatwością dobierzesz najbardziej odpowiedni rodzaj do posiadanej broni. Amunicja jest doskonale wyprofilowana, dzięki czemu ma daleki zasięg i dobrą siłę rażenia. Jest przy tym absolutnie bezpieczna.

Amunicję do broni airsoftowej wykonuje się zazwyczaj z kauczuku albo z tworzyw sztucznych. Można ją kupić w wielu odmianach wagowych i kolorystycznych – zawsze dopasowaną do posiadanej broni. U nas kupisz znakomitej jakości kulki o perfekcyjnie dobranych parametrach i niezawodnym działaniu!

W tym dziale wszyscy miłośnicy airsoftu zaopatrzą się w znakomitej jakości amunicję. Świetnie wyprofilowane i wyważone kulki zapewniają doskonałe osiągi oraz optymalną siłę rażenia. Wybierz amunicję najlepiej dopasowaną do posiadanej broni i ciesz się bezpieczną zabawą!

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż Joker Stag Horn Push Dagger (CC11)

Profesjonalny nóż renomowanej, hiszpańskiej firmy Joker przeznaczony do sprawiania upolowanej zwierzyny. 

Szeroką głownię o profilu

 
Nóż Colt Guardian Tanto (CT0057) Nóż Colt o stałej klindze, zaprojektowany przez Freda Cartera - znanego i cenionego eksperta w dziedzinie projektowania oraz wytwarzania broni białej.
   

Czy wiesz, że...

Saperka to krótka, niewielka łopata stosowana na przykład przez harcerzy. Zaprojektowana została dla wojska. Możemy znaleźć te z zaokrąglonym końcem oraz z punktowym (szpadel). Zdarza się, że krawędzie ostrza są specjalnie przystosowane do użycia saperki jako toporka.