• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kulki ASG Game Face Verdict 0,2g White 5000szt
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Całkowita nowość na rynku ASG! Rewolucyjne rozwiązanie!

Firma Game Face -  znana do tej pory z produkcji sprzętu do paintball'a wkracza na rynek ASG z nowym produktem.

Precyzyjne, bezszwowe kulki do ASG o wadze 0,20g powleczone pigmentem. Kartonowe opakowanie zawiera 5000 sztuk kulek.

Kulka po trafieniu w cel pozostawia ślad przypominający ślad po uderzeniu kredą. Teraz każde trafienie może być potwierdzone jak w grach Paintball! Nawet jeśli twój przeciwnik z jakiegoś powodu nie poczuje uderzenia kulką masz możliwość potwierdzenia faktu trafienia.

Pigment nie pozostawia śladów w lufie, przenosi się dopiero w momencie uderzenia w cel, jest zmywalny wodą. Kulki pokryte pigmentem nie wymagają specjalnego traktowania, nie są wrażliwe na temperaturę. Nie pozostawiają śladów na rękach w trakcie ładowania, należy je chronić przed wilgocią i zamoczeniem.

Idealne rozwiązanie dla treningów, w których liczy się potwierdzenie punktu trafienia. Strzelanie do celu, trening sił policyjnych czy wojska są teraz o wiele bardziej realne.

Kulki Verdict są produkowane w małych tolerancjach i są przeznaczone również do użytku w lufach precyzyjnych.

Dane techniczne:
Średnica: 6mm
Kolor: białe
Waga: 0,20 g
Opakowanie: 5000 szt.

Kulki GF Verdict - film createStreamPlayer('rtmp://mil7.janmedia.com/vod', 'game_face/kulki_asg_gameface',400,300);

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Jeśli potrzebujesz znakomitej amunicji do ASG, znajdziesz ją właśnie tutaj. Oferujemy szeroki wybór kulek – z łatwością dobierzesz najbardziej odpowiedni rodzaj do posiadanej broni. Amunicja jest doskonale wyprofilowana, dzięki czemu ma daleki zasięg i dobrą siłę rażenia. Jest przy tym absolutnie bezpieczna.

Amunicję do broni airsoftowej wykonuje się zazwyczaj z kauczuku albo z tworzyw sztucznych. Można ją kupić w wielu odmianach wagowych i kolorystycznych – zawsze dopasowaną do posiadanej broni. U nas kupisz znakomitej jakości kulki o perfekcyjnie dobranych parametrach i niezawodnym działaniu!

W tym dziale wszyscy miłośnicy airsoftu zaopatrzą się w znakomitej jakości amunicję. Świetnie wyprofilowane i wyważone kulki zapewniają doskonałe osiągi oraz optymalną siłę rażenia. Wybierz amunicję najlepiej dopasowaną do posiadanej broni i ciesz się bezpieczną zabawą!

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Buty Geox Battle Desert

Znany i ceniony producent butów wkracza na rynek obuwia użytkowego z nową jakością. W kategorii obuwia taktycznego i lekkiego obuwia wojskowego

 
Nóż składany Smith&Wesson Homeland Security (107) Kieszonkowy nóż codziennego użytku - miniaturowa wersja noża Homeland Security model 106.
Model ten posiada lekką, a zarazem stosunkowo
 
Wiatrówka BSA Scorpion Carbine 4,5 mm

Oparty na sukcesie i mechanizmach doskonałej wiatrówki Hornet w eleganckiej stylistyce tradycyjnych sztucerów myśliwskich. Wrażenie

 

Czy wiesz, że...

Jako, że strzelające repliki broni sprzed 1850 roku są bronią palną, w rozumieniu obowiązującej ustawy, sprzedawać je mogą tylko koncesjonowane sklepy.