• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kulki ASG Xtreme Precision 0,23 g 3000 szt. (BX23)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Najwyższej jakości kulki ASG o wadze 0,23 grama o bardzo wysokiej powtarzalności wymiaru i wagi. Przeznaczone do mocnych replik ASG ze sprężynami M140.

Opakowanie zawiera ok. 3000 kulek bezszwowych.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Jeśli potrzebujesz znakomitej amunicji do ASG, znajdziesz ją właśnie tutaj. Oferujemy szeroki wybór kulek – z łatwością dobierzesz najbardziej odpowiedni rodzaj do posiadanej broni. Amunicja jest doskonale wyprofilowana, dzięki czemu ma daleki zasięg i dobrą siłę rażenia. Jest przy tym absolutnie bezpieczna.

Amunicję do broni airsoftowej wykonuje się zazwyczaj z kauczuku albo z tworzyw sztucznych. Można ją kupić w wielu odmianach wagowych i kolorystycznych – zawsze dopasowaną do posiadanej broni. U nas kupisz znakomitej jakości kulki o perfekcyjnie dobranych parametrach i niezawodnym działaniu!

W tym dziale wszyscy miłośnicy airsoftu zaopatrzą się w znakomitej jakości amunicję. Świetnie wyprofilowane i wyważone kulki zapewniają doskonałe osiągi oraz optymalną siłę rażenia. Wybierz amunicję najlepiej dopasowaną do posiadanej broni i ciesz się bezpieczną zabawą!

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany Master Cutlery Xtreme (MX-8022GN)

Średniej wielkości nóż składany charakteryzujący się solidną konstrukcją oraz militarną stylistyką.

Głownię o profilu

 
Namiot Husky Bonelli-3 Army

Pokryty kamuflażem mamiot Bonelli Army 3 firmy Husky pozwoli Ci na skryte bytowanie, na łonie przyrody. Doskonały dla surwiwalowców, myśliwych,

 
Głowica cylindra o powiększonej średnicy. (GD-GL0410) G

Głowica cylindra o powiększonej średnicy. Wyprodukowana przez firmę Guarder, znaną z produkcji wysokiej jakości akcesoriów tuningowych

 

Czy wiesz, że...

Najważniejszymi czynnikami, które wpływają na celność strzału, są: jakość wiatrówki, warunki pogodowe (wiatr, opady), typ śrutu i rodzaj lufy. Należy także pamiętać, że jeśli brakuje nam umiejętności i praktyki, nawet najlepszy sprzęt i warunki nie pomogą w uzyskaniu wybitnych wyników.