• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kulki paintballowe Python - 2000 szt.
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Nowe, na polskim, kulki przeznaczone przede wszystkim na pola komercyjne. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Skorupka tejże kulki jest wytrzymała, świetnie nadaje się do prostych markerów wysokociśnieniowych. Również nie sprawia jej problemu przelot przez gęstą nawet trawę czy trzciny, natomiast barwnik wypełnienia jest bardzo dobrze widoczny na trafionym przeciwniku.

Testowne na markerach:
- Tippmann 98
- Stryker Dynasty
- Tippmann A5

Dane techniczne:
Model: Python
Kolor skorupki: żółty

Uwaga: Drogą internetową kulki paintballowe sprzedawane są w kartonach 2000 szt. 

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Strzelanie może być sztuką – wszystko zależy od umiejętności i zastosowanego sprzętu oraz amunicji. W paintballu strzela się żelowymi kulkami, wypełnionymi organicznym, niedrażniącym barwnikiem. Taką amunicję znajdziesz u nas – jest bezpieczna, ekologiczna i niezawodna. Wybór należy do Ciebie!

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Celownik optyczny Hawke Eclipse30 1.5-6x44 L4 DOT IR (HK3282)

Linia Eclipse jest już od kilku lat obecna w ofercie angielskiej firmy Hawke. Od niedawna w katalogu tejże firmy pojawiła się

 
Rękawice Uncle Mike's Neoprene Sport (8996)

Odporne na zawilgocenie rękawice EDC wykonane z elastycznego, cienkiego neoprenu zapewniającego zwiększoną ochronę przed skaleczeniem o ostre krawędzie

 
Nóż składany Joker Stamina Zamak - motylek (BR01) Popularny nóż typu "motylek". Długie na 10 cm ostrze po złożeniu ukryte jest między rękojeściami. Rękojeść wykonana jest z twardego, wytrzymałego
 

Czy wiesz, że...

Nieśmiertelnik, to kawałek blachy, na której znajdują się wypisane informacje o jego właścicielu, takie jak: nazwisko, imię, grupa krwi. Jest on wykorzystywany w celu zidentyfikowania rannego lub zmarłego żołnierza.