Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kulki paintballowe Severe Atmosphere (156001)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kulka zawiera w sobie organiczną ciecz barwną w cienkiej powłoce żelatynowej. Zastosowano barwnik spożywczy, dzięki czemu ślady "trafień" są łatwo zmywalne z odzieży, a pozostawione w naturalnym środowisku ulegają biodegradacji.

Cena za 1 opakowanie 500 szt.

Producent: Severe Paintball, USAUWAGA:

Specjalna oferta dla pól paintballowych. Aby poznać szczegóły
zadzwoń pod numer (71) 347 47 15
lub napisz na adres [email protected].Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Strzelanie może być sztuką – wszystko zależy od umiejętności i zastosowanego sprzętu oraz amunicji. W paintballu strzela się żelowymi kulkami, wypełnionymi organicznym, niedrażniącym barwnikiem. Taką amunicję znajdziesz u nas – jest bezpieczna, ekologiczna i niezawodna. Wybór należy do Ciebie!

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.


Polecamy

Kompas długi na mapę Rothco (RT-398) Namiarowy kompas na mapę. Przezroczysta podstawa. Dwukolorowa igła magnetyczna. Obrotowa miarka kątowa wokół tarczy. Trzy linijki do różnych
 
Śrut Crosman Wadcutter 5,5 mm 500 szt. (7522) Śruty z płaskim czołem, zwane wadcutter służą do strzelań tarczowych na krótkich osiach strzeleckich. Jest to typowy śrut matchowy, a pozostawiony
 
Strzał - Magazyn o broni 1/2005 Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej. W numerze m.in. testy karabinu Sharpsa oraz rewolweru Smith and Wesson.

Spis treści:
Wiadomości
Relacje
Prezentacja
-
 

Czy wiesz, że...

Popularnym kolorem tkanin, z których szyte są mundury wojskowe, jest khaki. Barwa wykorzystywana jest głównie jako kamuflaż. Nazwa koloru wywodzi się z języka hindi i oznacza zapylony, kolor pyłu lub kolor kurzu.