• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kulki paintballowe Severe Cobra Combat (156009GR-OR) - 2000 szt.
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kulki amerykańskiej firmy Severe od lat są znane wśród graczy paintballowych na całym świecie. Na wyróżnienie zasługują kule zarówno kule turniejowe jak i rekreacyjne tego producenta. Teraz w katalogu produktów Severe pojawiły się nowe kulki: Cobra Combat dedykowane graczom scenariuszowym i leśnym. To właśnie przeznaczanie zadecydowało o wykorzystanych przy projektowaniu tych kulek materiałach.

Skorupka Cobry jest wytrzymała i śmiało pozwala na pokonanie przez kulkę gęstej trawy, trzcin czy liści, poradzi sobie nawet z niezbyt gęstymi krzewami o cienkich gałęziach. Jasno żółte wypełnienie pozwala na dokładne oznaczenie splatem trafionego przeciwnika.

Wytrzymałość Cobry sprawia, że nadaje się ona do wszystkich systemów zasilania „klamki” paintballowej w kule: od najprostszego grawitacyjnego, przez wszystkie „elektrospłuczki” aż po najbardziej wymagający system Cyklon, znany z markerów Tippmanna. 

Testowane na markerach:
- Tippmann A5
- Tippmann 98
- Stryker Dynasty
- BT Delta

Dane techniczne
Model: Severe Cobra Combat
Ilość sztuk: 2000
Kolor skorupki: zielony „camo”
Kolor wypełnienia: żółty.
Kal: .68

Producent: Severe, USA.
 
Uwaga: Drogą internetową kulki paintballowe sprzedawane są w kartonach 2000 szt.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Strzelanie może być sztuką – wszystko zależy od umiejętności i zastosowanego sprzętu oraz amunicji. W paintballu strzela się żelowymi kulkami, wypełnionymi organicznym, niedrażniącym barwnikiem. Taką amunicję znajdziesz u nas – jest bezpieczna, ekologiczna i niezawodna. Wybór należy do Ciebie!

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka Crosman Quest X 5,5 mm

Silna, klasycznie łamana wiatrówka z celownikiem optycznym Center Point 4x32 na dwuczęściowym montażu średniej wysokości.

Po

 
Nóż składany Joker Amourette (NT07) Składany nóż firmy Joker. Niewielkie rozmiary i smukła linia stylistyczna podkreślają jego hiszpański rodowód.
W nożu zastosowano wszystkie
 
Gaz pieprzowy Smith&Wesson 15 ml (1403) Gaz pieprzowy amerykańskiej firmy Smith&Wesson. pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków
 

Czy wiesz, że...

Rewolwer był pierwszą bronią samopowtarzalną. Naboje (dawniej zazwyczaj sześć) mieściły się w obrotowym bębnie. Rewolwery, chociaż znane były już wcześniej, stały się bardzo popularne dzięki zastosowaniu kapiszonów w modelu broni skonstruowanej przez Samuela Colta w 1831r.