• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kulki paintballowe Severe Hurricane (156004)
Produkt chwilowo niedostępny

Kulka zawiera w sobie organiczną ciecz barwną w cienkiej powłoce żelatynowej. Zastosowano barwnik spożywczy, dzięki czemu ślady "trafień" są łatwo zmywalne z odzieży, a pozostawione w naturalnym środowisku ulegają biodegradacji.

Hurricane to kule przeznaczone dla graczy rekreacyjnych i leśnych. Wypełnienie jest dobrze widoczne na trafionym graczu, natomiast shell jest na tyle twardy, że kule nie rozbijają się na liściach lub trawie. Kulki zostały przetestowane na markerach: TAC 5, GAME FACE RECON, TIPPMANN A5 z lufą JJ CERAMIC 14 cali.

Cena za 1 opakowanie 500 szt. (w worku foliowym)

Cena za karton (2000 szt): 170 pln

Producent: Severe Paintball, USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Strzelanie może być sztuką – wszystko zależy od umiejętności i zastosowanego sprzętu oraz amunicji. W paintballu strzela się żelowymi kulkami, wypełnionymi organicznym, niedrażniącym barwnikiem. Taką amunicję znajdziesz u nas – jest bezpieczna, ekologiczna i niezawodna. Wybór należy do Ciebie!

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Diopter Air Arms - zestaw (6213147F-R)

Zestaw przeziernikowych przyrządów celowniczych - diopter oraz muszka przeziernikowa w osłonie tulejowej montowane są na szynie 11 mm.

Przeziernikowa

 
Wykrywacz metalu BOUNTY HUNTER Discovery 3300

Wykrywacz metali zasilany dwiema bateriami 9V wyposażony w łatwy w obsłudze i czytelny panel obsługi LCD. Posiada regulacje:
- dyskryminacji

 
Okulary taktyczne Bolle Rogue (ROGKIT)

Lekkie, wykonane z nylonu okulary z szybami z PC o grubości 2,2 mm zapewniają ochronę przed odłamkami i rykoszetami wg. klasy F (obiektu o wadze

 

Czy wiesz, że...

Tonfa to rodzaj pałki, posiadający poprzeczny uchwyt z boku. Jest w standardowym wyposażeniu policjantów. Poprawnie używana świetnie nadaje się do obrony jak i ataku. Osoby biegłe we władaniu tonfą jako główne jej zalety wymieniają: łatwość, efektywność i bezpieczeństwo użycia. Pierwsze tonfy powstały w XVII wieku w Japonii.