• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Lampa Humvee (HMV-15MIL-220)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Najsilniejszy szperacz w Polsce. Zasięg ponad 1,5 km i moc 15 000 000 kandeli. Zasilany akumulatorem potężny szperacz wykorzystujący żarówkę halogenową H4 Philipsa oraz zwierciadło skupiające o średnicy 22,5 cm.
Posiada dwa włączniki:
- światła rozproszonego,
- światła silnie skupionego.
Zasilany jest bezobsługowym akumulatorem 6V 7000 mAh, który można ładować zarówno z sieci 220V jak i z samochodowej instalacji 12V. W zestawie znajdują się ładowarki do obu typów zasilania, nylonowy pas nośny oraz regulowany stojak.

Szperacz objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Moc: 15 000 000 kandeli
Zasilanie: 2x akumulatory 6V 7Ah
Ładowanie: 220V oraz 12V
Zasięg promienia: 1,5 km
Widzialność z oddali: 30 km
Żarówka: halogenowa H4 Philips
Zwierciadło: 225 mm
Długość całkowita: 360 mm
Waga: 5,64 kg
Producent: Humvee  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Po omacku trudno rozbić namiot, wyszukać ścieżkę i przejrzeć mapę. Dlatego dobra latarka to podstawowy sprzęt outdoorowca. Wśród oferowanych tutaj latarek znajdziesz modele najprostsze, jak i do zadań specjalnych. Dzięki nim zasygnalizujesz obecność, prześlesz świetlną wiadomość, zajrzysz w najciemniejszy kąt. Polecamy produkty w solidnych obudowach i o długiej żywotności.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Magazynek ASG Defender 4 (15850) Magazynek wykonany został z metalu oraz tworzywa sztucznego. Z metalu wykonano obudowę magazynka, z tworzywa zaś wykonano jego wkład. Wysoka pojemność
 
Wiatrówka Gamo Hunter DX 4,5 mm (61100565-16J)

Elegancka wiatrówka o myśliwskiej stylizacji.

Osada z drewna bukowego o ergonomicznym profilu Moc na granicy limitu - 16Juli !Światłowodowe,
 
Kulki paintballowe JT Alpha Orange (154014OR) Polecane do gry rekreacyjnej i na pola komercyjne kulki paintballowe o pomarańczowym wypełnieniu. Najlepiej sprawdzają się w markerach zasilanych CO2
 

Czy wiesz, że...

Świstuła lub pokuna, to inna nazwa dmuchawki, czyli rurki, z której poprzez dmuchnięcie wystrzeliwujemy małą strzałkę. Pierwotnie broń była wykorzystywana przez Indian z Ameryki Południowej oraz Środkowej, a także w okolicach Indii. Teraz może być alternatywą dla paintballu, jeśli skorzystamy z amunicji wypełnionej farbą.