• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Latarka Humvee Shaker 1 Led (HMV-F103)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Unikatowa latarka diodowa, której zasilanie odbywa się za pośrednictwem akumulatora ładowanego manualnie, poprzez potrząśnięcie korpusem latarki. Nie potrzebujesz baterii, a żywotność diod to około 100 000 godzin. Praktycznie "niewyczerpywalne" źródło światła!

Korpus latarki wykonano z wytrzymałego, przezroczystego tworzywa, włącznik osłonięto gumą.
W korpusie znajduje się tuba z uzwojeniem, wewnątrz której porusza się metalowe suwadło odpowiedzialne za indukcję elektryczności. Wystarczy przez kilkanaście sekund energicznie potrząsać latarką, wprawiając w ruch suwadło, aby uzyskać elektryczność na kilka minut ciągłego świecenia.

Głowica latarki składa się z białej diody LED umieszczonej wewnątrz srebrnego reflektora. Aby polepszyć charakterystykę świecenia, na pleksiglasowej osłonie uformowano skupiającą światło soczewkę.

Polecamy szczególnie jako awaryjne źródło światła przewożone w samochodzie lub przechowywane w domu. Ponieważ latarka ta nie wymaga baterii może być składowana przez wiele lat, będąc w każdej chwili gotową do użytku. Ponad to ze względu na przezroczystą obudowę i zasadę działania posiada znaczny walor edukacyjny dla dzieci i młodzieży.

Dane techniczne:
Źródło światła: 1 x LED
Zasilanie: akumulator
Producent: Humvee, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Smar Napier Power Airgun Oil 200 ml (6055) Smar do pielęgnacji elementów ruchomych oraz luf wiatrówek sprężynowych, PCP oraz zasilanych CO2. Skutecznie zabezpiecza przed korozją
 
Wymienna szyba do gogli Bolle X1000

Wymienne szyby do gogli taktycznych Bolle X1000.

Szyby wykonane są z poliwęglanu grubości 3 mm, która zapewnia ochronne przed odłamkami,

 
Bielizna termoaktywna Wisport Speeder - kalesony

Termoaktywne spodnie linii WISPORT DIRECT, przeznaczone są dla wszystkich, dla których ważna jest wygoda i komfort termiczny ciała niezależnie

 

Czy wiesz, że...

Rewolwer był pierwszą bronią samopowtarzalną. Naboje (dawniej zazwyczaj sześć) mieściły się w obrotowym bębnie. Rewolwery, chociaż znane były już wcześniej, stały się bardzo popularne dzięki zastosowaniu kapiszonów w modelu broni skonstruowanej przez Samuela Colta w 1831r.