• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Latarka Humvee Shaker 3 Led (HMV-F101)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Unikatowa latarka diodowa, której zasilanie odbywa się za pośrednictwem akumulatora ładowanego manualnie, poprzez potrząśnięcie korpusem latarki. Nie potrzebujesz baterii, a żywotność diod to około 100 000 godzin. Praktycznie "niewyczerpywalne" źródło światła!

Korpus latarki wykonano z wytrzymałego, przezroczystego tworzywa, włącznik osłonięto gumą. Włącznik jest dwustopniowy i pozwala uruchomić wszystkie trzy lub tylko jedną diodę.
W korpusie znajduje się tuba z uzwojeniem, wewnątrz której porusza się metalowe suwadło odpowiedzialne za indukcję elektryczności. Wystarczy przez kilkanaście sekund energicznie potrząsać latarką, wprawiając w ruch suwadło, aby uzyskać elektryczność na kilka minut ciągłego świecenia.

Głowica latarki składa się z 3 białych diod LED umieszczonych wewnątrz srebrnego reflektora. Aby polepszyć charakterystykę świecenia, na pleksiglasowej osłonie uformowano trzy niezależne soczewki skupiające światło diod.

Polecamy szczególnie jako awaryjne źródło światła przewożone w samochodzie lub przechowywane w domu. Ponieważ latarka ta nie wymaga baterii może być składowana przez wiele lat, będąc w każdej chwili gotową do użytku. Ponad to ze względu na przezroczystą obudowę i zasadę działania posiada znaczny walor edukacyjny dla dzieci i młodzieży.

Dane techniczne:
Źródło światła: 3 x LED
Zasilanie: akumulator
Wymiary: 220mm x 50mm
Producent: Humvee, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Strzał - Magazyn o broni 1/2004 Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej, pisany przez miłośników broni strzeleckiej, głównie o broni strzeleckiej; choć czasami o czymś pokrewnym.

W
 
Modułowy pas taktyczny 50mm 2-punktowy (MPT-50-2)

Modułowy pas taktyczny szerokości 50 mm zapinany na 2-punktową klamrę Fastex przeznaczony do przenoszenia broni krótkiej oraz drobnego oporządzenia

 
Osłona na okular Butler Creek Flip-Open

Zakrywka na szkła okularu celownika optycznego, wyprodukowana przez amerykańską firmę Butler Creek, skutecznie chroniąca soczewki przed zabrudzeniem,

 

Czy wiesz, że...

Pistolety pneumatyczne mogą posiadać jeden z trzech rodzajów mechanizmów spustowych. Double Action/Single Action daje możliwość wyboru strzelania z samonapinaczem i bez. W Double Action Only możemy jedynie oddawać strzały jeden za drugim bez naszej ingerencji. W Blow Back mamy do czynienia z samoczynnym ruchem zamka do tyłu, tak jak w broni palnej.