• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Latarka INOVA T2 2007 (T2WB)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Zapotrzebowanie na niewielką i oszczędną, a przy tym silną i odpowiednio skupiającą latarkę było wśród policjantów i funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa dosyć duże. Przez wiele lat posługiwali się oni malutkim "paluszkiem" na tradycyjną żarówkę kryptonową, ale nigdy nie był to wymarzony ideał. Amerykańska firma Inova wyszła na przeciw oczekiwaniom i stworzyła serię Tactical/Police LED Flashlights.

T2 to mocna latarka diodowa o zasięgu skutecznym do ponad 100 m. W najnowszej wersji zastosowano mocniejszą diodę i precyzyjny, poszerzony  reflektor w miejsce soczewki TIROS, dzięki czemu prócz skupionego promienia głównego T2 oferuje obecnie również szeroki promień wtórny, skutecznie oświetlający najbliższe otoczenie.

Korpus latarki wykonano metodą frezowania z wytrzymałego aluminium lotniczego i pokryto twardą anodyzacją w kolorze czarnym. 
Zasilanie opiera się na 2 bateriach CR 123A oraz elektronice sterującej poborem mocy, co zapewniło 4 godzinny czas stabilnego świecenia na jednej zmianie baterii.

Zlokalizowany z tyłu latarki włącznik typu "klik" pozwala uruchomić latarkę zarówno w trybie światła ciągłego jak i chwilowego.  W nakrętce będącej obudową modułu włącznika znajduje się otwór do przewleczenia linki lub rzemienia zabezpieczającego przed zgubieniem latarki.

Latarka objęta jest roczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: T2 MP
Zasilanie: 2 baterie 3V, typ CR123A
Czas świecenia: 4 godz.
Źródło światła: 1 dioda LED 3W
Moc strumienia światła: 125 lumenów
Żywotność diody: 100 000 godz.
Wymiary: średnica 2,49 cm x długość 14,9 cm
Zakres temperatur: -30/+60 st. C
Zasięg skuteczny: ponad 100 metrów
Widoczność z oddali: 4 km.
Producent: INOVA, USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdziesz produkty przez nas polecane. Zarówno buty, lunety, wiatrówki jak i akcesoria do samoobrony - wszystkie polecane przez nas produkty sklepu Militaria.pl znajdziesz właśnie tutaj.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Karabinek szturmowy ASG Steyr AUG Steyr AUG jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych karabinków na świecie. Jest też bardzo udaną konstrukcją w układzie bull-pup i wraz z angielską
 
Szorty Surplus Vintage Fatigues Woodland (55596.62)

Promocja cenowa tylko do wyczerpania zapasów!  

Szorty niemieckiego producenta odzieży, firmy Surplus. Wykrój i szycie stylizowane

 
Gogle niskoprofilowe - czarne (GOG-39-BLK) G Gogle niskoprofilowe z pokrowcem.
Kolor: Czarny

UWAGA!

Produkt nie stanowi ochrony balistycznej oczu i używanie go w tym celu jest

 

Czy wiesz, że...

Metalowe gwiazdki, rzucane na filmach przez wojowników Ninja, nazywamy shuriken. Mają od trzech do dziesięciu ramion. Wprawiony wojownik podobno potrafił przeciąć takim pociskiem zbroję. Ostrza shuriken są obecnie produkowane, więc nie ma przeszkód by sprawdzić swoją celność i poczuć klimat dawnej Japonii.