• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Latarka INOVA X5 UV (X5MTUVB)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Latarka diodowa Inova X5 UV jest wariantem latarki X5 White przeznaczoną głównie dla sił porządkowych. Legenda głosi, iż pierwszą diodę emitującą światło w paśmie UV osadził w swojej latarce agent DEA z sił wspierających kolumbijskie wojsko w walce z kartelami narkotykowymi. Idea zakładała, że biały proszek naświetlony nadfioletem będzie kilkunastokrotnie lepiej widoczny, niż w zwykłym świetle białym. Wobec skuteczności tego rozwiązania latarka ta z pewnością znajdzie zastosowanie w służbie celników, brygad antynarkotykowych i Straży Granicznej.

Niewielkie rozmiary i waga latarki, wieloletnia żywotność diody połączona z niewielkim poborem prądu oraz duży zakres temperatur, a także doskonałe parametry emitowanego światła są tym, czego potrzebuje każdy użytkownik.

Osada pięciu diod pozwoliła tej niewielkiej latarce skupić wiazkę światła w odległości niemal 10 metrów przez 20 godzin na jednej zmianie baterii.
Zlokalizowany z tyłu włącznik jest bardzo wygodny w obsłudze kciukiem, a blisko niego znajduje się otwór do przewleczenia linki lub rzemienia zabezpieczającego przed zgubieniem latarki.

Latarka objęta jest roczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: X5 UV
Zasilanie: 2 baterie 3V, typ CR123A
Czas świecenia: 20 godz.
Źródło światła: 5 diod LED - niebieskich z UV
Żywotnośc diody: 100 000 godz.
Wymiary: średnica 2,18 cm x długość 12,1 cm
Zakres temperatur: -30/+60 st. C
Zasięg promienia: do 10 metrów
Widoczność z oddali: 3,2 km.
Producent: INOVA, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdziesz produkty przez nas polecane. Zarówno buty, lunety, wiatrówki jak i akcesoria do samoobrony - wszystkie polecane przez nas produkty sklepu Militaria.pl znajdziesz właśnie tutaj.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Pokrowiec na aparat (FY-BG-G015-RG) G

Pokrowiec na aparat

Wykonany z trwałej Cordury 1000D pokrowiec na aparat złożony jest z dwóch przegród. Przegroda główna

 
Sako 7x65R SP 11 g Hammerhead

Amunicja Sako od lat towarzyszy myśliwym podczas polowania na całym niemal świecie. Znana jest z wysokiej jakość, bardzo dobrych

 
Latarka MagLite Camo (S3D026) Latarka renomowanej amerykańskiej firmy MagLite. Zasilana jest trzema bateriami R20. Posiada kamuflaż typu woodland.

Wymiary: długość
 

Czy wiesz, że...

Możesz zgodnie z prawem sprzedać wiatrówkę o energii pocisku poniżej 17J. Nie ma obecnie żadnych określonych reguł dotyczących sprzedaży wiatrówek o mocy poniżej 17J.