• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Latarka INOVA X5 White (X5MTWB)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Uniwersalna latarka z 5-diodową głowicą led, emitującą szeroki, rozproszony strumień światła o użytecznym zasięgu do 40 metrów. Idealna do nocnych wędrówek po lesie! Jasność, oszczędność baterii, a także  duża wytrzymałość przy niewielkich wymiarach i wadze to główne atuty tej latarki.

  Głowica składająca się pięciu diod Nichia emituje regularnie rozproszone światło o zasięgu skutecznym do 40 metrów.  Dzięki elektronicznemu sterowaniu poborem energii Inova X5  świeci  przez 10 godzin na jednej zmianie baterii, w tym przez 5 godzin bez zauważalnego spadku mocy.

Zlokalizowany z tyłu latarki włącznik typu twist (obrotowy) dodatkowo został wyposażony w przycisk pracy chwilowej (działający przy niepełnym dokręceniu nakrętki-włącznika). Na nakrętce znajduje się też otwór do przewleczenia linki zabezpieczającej lub rzemienia.

Latarka objęta jest roczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: X5
Zasilanie: 2 baterie 3V, typ CR123A
Czas świecenia: 10 godz.
Źródło światła: 5 diod LED - białych
Żywotność diody: 100 000 godz.
Wymiary: średnica 2,18 cm x długość 12,1 cm
Zakres temperatur: -30/+60 st. C
Zasięg efektywny: do 40 metrów
Widoczność z oddali: 3,2 km.
Producent: INOVA, USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdziesz produkty przez nas polecane. Zarówno buty, lunety, wiatrówki jak i akcesoria do samoobrony - wszystkie polecane przez nas produkty sklepu Militaria.pl znajdziesz właśnie tutaj.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Czapka patrolówka Helikon Nyco Ripstop Black (CZ-COM-NR-01) Czapka patrolówka w kolorze oliwkowym, wykonana z wysokiej jakości materiału NYCO (50% bawełna, 50% nylon), który charakteryzuje się
 
Smar Napier Gun Cleaner 100 ml (60141) Smar do broni angielskiej firmy Napier. Czyści i konserwuje. Zawiera środek opóźniający powstawanie korozji o nazwie VP90 stosowany m.in. w
 
T-Shirt Peace (RT-60057)

Koszulka amerykańskiej firmy Rothco, produkującej odzież militarną na rynek cywilny jak i wojskowy. T-shirt jest w kolorze

 

Czy wiesz, że...

Zakupując latarkę, którą będziesz posługiwał się w terenie, warto zastanowić się nad wyborem pomiędzy modelem z żarówką i z diodą LED. Dioda pobiera mniej prądu i bardzo wolno się zużywa. Nie świeci jednak zbyt mocno, więc montuje się zazwyczaj kilka obok siebie. Żarówki i latarki do nich przystosowane są za to tańsze.