• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Lornetka Bushnell Elite 10x43 (62-4201)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Elite to sztandarowa linia amerykańskiego producenta optyki, firmy Bushnell. Najnowsze technologie, które zostały zastosowane w tych produktach, sprawiają, że są to jedne z najnowocześniejszych konstrukcji na rynku.

Szkła obiektywu zostały pokryte specjalną powłoką Rainguard zapobiegającą zatrzymywaniu się kropel wody, co znacznie poprawia widoczność nawet podczas ulewnego deszczu. Najwyższej jakości transmisje światła oraz wysoką rozdzielczość zapewnia system XTR, polegający na wielowarstwowym powlekaniu soczewek fluorkiem magnezu. Zmniejsza to utratę światła oraz odblask, a co za tym idzie maksymalnie zwiększa jasność obrazu oferowaną przez ten instrument. Dodatkowym ułatwieniem jest zastosowanie centralnego systemu ostrości, czyli jednego pokrętła, pozwalającego na jednoczesną, precyzyjną regulację ostrości obydwu soczewek

Specjalny system uszczelek sprawia, że lornetki linii Elite są całkowicie wodoodporne. Wnętrze tubusu wypełnione jest wolnym azotem. Rozwiązanie takie ogranicza osadzanie się pary wodnej na wewnętrznych powierzchniach soczewek, wynikłego z różnicy temperatur i zjawiska mgły.
Wszystkie technologie wsparte są “dachowym” układem prymatów, co sprawia, że lornetki Bushnell Elite mają bardzo kompaktową i poręczną budowę. Tubus lornetki został zabezpieczony specjalną, amortyzującą powłoką, zabezpieczającą sprzęt przed uszkodzeniem spowodowanym obiciem lub upadkiem z niewielkiej wysokości.

Lornetka o powiększeniu 10x i średnicy okularu 43mm, jest uniwersalnym urządzeniem przeznaczonym dla myśliwych, turystów oraz np. Ornitologów. Całkowita odporność na duże zawilgocenie i na mgłę sprawia, że lornetka ta jest również idealną propozycją dla żeglarzy.
Dane techniczne:
Powiększenie: 10x
Średnica obiektywu: 43 mm
Pryzmat: Roof
Typ szkieł: BK-4
Średnica wyjściowa: 4,3 mm
Pole widzenia (m/1000m): 104
Waga: 661 g

Lornetka jest objęta 30-letnią gwarancją

Producent: Bushnell, USA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LORNETKACH:Jaką lornetkę kupić - poradnikLornetki - słowniczek  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Niewielki wynalazek nazwany lornetką zrewolucjonizował obserwacje. Pozwolił na dokładniejsze określanie położenia punktów wytycznych i na dyskretne podglądanie wroga, poczynań zwierząt, albo... atrakcyjnej sąsiadki. U nas możesz wybrać dokładnie taki model lornetki, jakiego szukasz. Zadbaliśmy o bardzo interesującą ofertę.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Encyklopedia najnowszej broni palnej tom 2 G-Ł oprawa twarda lakierowana
format: 210x302 mm
ilustracje: kolorowe
Dom Wydawniczy Bellona 2001

Drugi tom najnowszej encyklopedii
 
Nóż składany Master Cutlery Firefighter MX-8029

Składany nóż ratowniczy posiadający prócz podstawowego ostrza solidny zbijak do szyb oraz bezpieczny przecinak do pasów w tylnej

 
Nóż składany Master Cutlery M-Tech Folder Wood (MT-A091) Uniwersalny nóż składany codziennego użytku / EDC (Every Day Carry) amerykańskiej firmy Master Cutlery.

Model ten - w stosunku do swych
 

Czy wiesz, że...

Nieśmiertelnik, to kawałek blachy, na której znajdują się wypisane informacje o jego właścicielu, takie jak: nazwisko, imię, grupa krwi. Jest on wykorzystywany w celu zidentyfikowania rannego lub zmarłego żołnierza.