Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Lornetka Bushnell Permafocus WA 10x50 (175010)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Lornetki linii Permafocus, amerykańskiej firmy Bushnell to idealne urządzenia dla miłośników przyrody, żeglarzy, uczestników imprez sportowych i koncertów. Wyposażone są w system Free Fous . Wystarczy, że lornetka zostanie skierowana na obserwowany obiekt a dostrojenie ostrości nastąpi samoczynnie.
Elementy optyczne zostały wykonane ze szkła optycznego o wysokiej przepuszczalności światła. Jasność obrazu polepszono również stosując wielokrotne powlekanie soczewek i pryzmatów antyrefleksyjnymi powłokami.

Zastosowany w budowie tego urządzenia, układ pryzmatu typu Porro oferować obserwatorowi obraz obejmujący bardzo szerokie pole, a zarazem idealną wyrazistość i wysoka rozdzielczość obiektu.
Obudowa została pokryta gumą która w miejscach chwytu posiada specjalne ryflowanie zapobiegające niekontrolowanemu upuszczeniu lornetki.

Dane techniczne
Powiększenie: 10x
Średnica obiektywu: 50 mm
System ostrości: Focus Free
Układ pryzmatu: Porro
Pole widzenia (m/1000m): 131
Źrenica wyjściowa (mm): 5
Waga (g): 879

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Powinni tu zajrzeć wszyscy poszukujący pierwszorzędnych lornetek obserwacyjnych. Przydają się podczas działań rozpoznawczo – bojowych, obserwacji przyrodniczych i w kontemplowaniu widoków podczas podróży. W tym dziale można wybierać wśród lornetek o różnej wielkości, sile powiększenia i przeznaczeniu.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Polecamy

Amunicja kulowa Barnaul 7,62x39 HP 8,0g 20 szt. Kolejna propozycja rosyjskiej firmy Barnaul, specjalizującej się w produkcji amunicji wojskowej, sportowej i myśliwskiej.
Pocisk typu Hollow
 
Lornetka Bushnell Trophy 8x42 Camo (238043)

Lornetka o stałym powiększeniu 8x i średnicy obiektywu 42 mm to rozwiązanie które jest przeznaczone dla osób lubiących wygodę i

 
Nóż Camillus Combat Utility 7 (BK7) Duży nóż typu combat-utility, który znajdzie zastosowanie zarówno podczas wypadu w Bieszczady jak i u boku żołnierza oraz innych pracowników służb
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Oprócz kształtu ostrza, przy wyborze noża należy zwrócić uwagę na rodzaj krawędzi tnącej i szlifów. Dwa podstawowe typy krawędzi to gładkie i ząbkowane (stosuje się także oba typy razem). Rodzajów szlifów jest znacznie więcej.

Ze świata