• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Lornetka Tasco Essentials 10x50 (2023BRZ)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Bardzo atrakcyjna lornetka firmy Tasco o stałym, bardzo mocnym powiększeniu 10x i dużej średnicy obiektywu (50mm). Urządzenie świetnie sprawdzi się w rękach myśliwego jako lornetka "na wieczór".

Przy konstruowaniu tego sprzętu wykorzystano układ prymatu typu Porro, w którym soczewki obiektywu przesunięte są bocznie względem soczewek okularu. Takie rozwiązanie znacznie rozszerza pole widzenia, dodatkowo wyostrza obraz padający na oko obserwatora.
Duża średnica obiektywu oraz specjalne powłoki anty-refleksyjne na powierzchni wszystkich soczewkach lornetki sprawiają, że obraz padający na źrenicę obserwatora jest bardzo jasny i klarowny.

Wszystkie elementy mechaniczne lornetki osłonięte są obudową pokrytą gumą. Jest to zabezpieczenie przed ewentualnymi drobnymi uszkodzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania. Guma jest specjalnie wyprofilowana w miejscach uchwytu, co znacznie ogranicza możliwość niekontrolowanego upuszczenia lornetki.

Dane techniczne
Powiększenie: 10x
Średnica obiektywu: 50 mm
Pole widzenia: 123 m/1000 m
Wyjściowa źrenica: 5 mm
Układ pryzmatów: Porro
Waga: 748 g
W komplecie pasek na szyję, futerał

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LORNETKACH:Jaką lornetkę kupić - poradnikLornetki - słowniczek  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Niewielki wynalazek nazwany lornetką zrewolucjonizował obserwacje. Pozwolił na dokładniejsze określanie położenia punktów wytycznych i na dyskretne podglądanie wroga, poczynań zwierząt, albo... atrakcyjnej sąsiadki. U nas możesz wybrać dokładnie taki model lornetki, jakiego szukasz. Zadbaliśmy o bardzo interesującą ofertę.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Preparat do usuwania miedzi M-Pro7 Copper Remover 120 ml (0701151)

Stosowany w przewodzie lufy środek do usuwania osadu miedzi. Całkowicie bezpieczny dla użytkownika i naturalnego środowiska. Nie jest oparty o związki

 
Kule ołowiane kaliber .675 100 sztuk (970088) Kule ołowiane do karabinów odprzodowego ładowania z lufą kaliber .69. Opakowanie zawiera 100 sztuk kul kalibru .675 (17,14 mm).
 
Radiotelefon PMR Maxcom W 250 Professional

Radiotelefon W250 Professional został wyprodukowany przez polską firmę MaxCom i jest dedykowany użytkownikom zarówno amatorskim jak i wszystkim

 

Czy wiesz, że...

Możesz zgodnie z prawem sprzedać wiatrówkę o energii pocisku poniżej 17J. Nie ma obecnie żadnych określonych reguł dotyczących sprzedaży wiatrówek o mocy poniżej 17J.