• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Łuk bloczkowy Browning Discovery Blue (552891)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Zaawansowany technologicznie łuk bloczkowy wyprodukowany przez amerykańskiego producenta broni, od lat znanego na światowych rynkach, firmę Browning.

Ramiona łuku zostały wykonane z włókien kompozytowych o bardzo wysokiej sprężystości, odpornych na pęknięcia i kruszenia. Na końcach ramion znajdują się kółka mimośrodowe (popularnie nazywane bloczkami) wykonane z aluminium, które wraz z ramionami stanowią główny mechanizm napędzający łuku. Na mimośrodach znajdują się otwory pozwalające na nie wielką korektę ustawienia siły na ciągu urządzania.
Majdan odlany został z wysokiej klasy aluminium, lekkiego i odpornego na uszkodzenia. Wyprofilowany chwyt majdanu zaopatrzono w miękkie poduszki poprawiające wygodne trzymania łuku podczas oddawania strzału. Na majdanie znaleźć można otwory pod stabilizator, szynę pod prowadnicę linek wspomagających, gwintowane gniazda celownika łuczniczego oraz miejsce na podstawkę pod strzałę.

Cięciwa Discovery Blue wykonana jest z wysokiej klasy włókien. W miejscach newralgicznych „siodełko” (miejsce osadzenia strzały) czy mocowanie na bloczkach, cięciwa zabezpieczona jest dodatkowo oplotem linką bawełnianą.

Łuk Discovery Blue przeznaczony jest dla średnio zaawansowanych łuczników, którzy już mieli do czynienia z łukami bloczkowymi. Przez swoje właściwości, jest to urządzenie dedykowane młodym adeptom sztuki łuczniczej oraz Dianom.

W komplecie:
- Łuk bloczkowy Hunter
- Szyna prowadnicy linek
- Prowadnica linek
- Podstawka pod strzałę

Dane techniczne:
Siłą naciągu: regulowana na bloczkach: od 20 do 29 lbs
Długość naciągu: 29 cali
Waga łuku: 1,15kg
Producent: Browning, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witaj w krainie nowoczesnego łucznictwa! Strzelanie z łuku cieszy się od wieków niesłabnącym zainteresowaniem. Spróbuj i Ty, jak to jest napiąć cięciwę i wypuścić ze świstem strzałę. Wszystko, czego potrzebujesz, by strzelać z łuku – celnie, bezpiecznie i niezawodnie - znajdziesz tutaj.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Lornetka Bushnell Trophy 10x42 Camo (230143)

Lornetka o bardzo szerokim spektrum przeznaczenia. Może być wykorzystywana zarówno przez myśliwych jak i w turystyce czy też przy oglądaniu

 
Sztucer Express Verney-Carron Sagittaire Extra-Lux (272EXB8)

Sagittaire to sztandarowa linia produktów francuskiej firmy Verney-Carron. Obejmuje ona myśliwską broń łamaną: od bocków przez kniejówki

 
Żołnierz Polski 10/2004 W numerze:

VII Selekcja
Tegoroczna selekcja była najdłuższą z dotychczas przeprowadzonych i nasycona największą ilością „szykan”.
 

Czy wiesz, że...

Broń myśliwską niełamaną można ładować na kilka sposobów. Część strzelb posiada ruchome czółenko, mała część ruchliwy zamek, a sztucery specjalną dźwignię. Broni samopowtarzalnej nie trzeba repetować.