Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Łuk sportowy bloczkowy Cobra (3102)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Łuk bloczkowy, wykonany z wysokiej klasy materiałów, przystosowany do strzelania sportowego, idealny do konkurencji typu Field Shooting. Przy konstruowaniu tego urządzenia wykorzystano bloczki ułożone niesymetrycznie, co pozwala na naciągnięcie cięciwy z siłą większą niż wynikającą tylko z ugięcia ramion.

Majdan wykonany został z aluminium pokrytego warstwą epoksydową, mocno chropowatą, co zapewnia mocny uchwyt i uniemożliwia poślizg ręki. Ramiona natomiast zbudowane są z mocnego i elastycznego włókna szklanego. Cięciwa została zabezpieczona przed przecieraniem, w trzech miejscach, specjalną zawijką. Dodatkowo na części środkowej znajdują się dwa mosiężne pierścienie, tworzące bazę pod nasadkę strzały. W tylnej części majdanu znajduje się pręt pełniący funkcję prowadnicy dla linek wspomagających.
W komplecie znajduje się typowy celownik łuczniczy

Cobra to łuk przeznaczony dla doświadczonych strzelców. Wymaga od użytkownika dużej siły przy napinaniu cięciwy, ale za to oferuje bardzo wysoką prędkość początkową strzały, a co za tym idzie i celność.

Dane techniczne:
Typ łuku: bloczkowy
Długość naciągu: 28-30 cali (ok. 71,1 – 76,2 cm)
Siła naciągu: 45-60 Ibs ( 20,4– 27,2 kg)
Waga: 1700 g
Wysokość: 1060 mm

Wykorzystane materiały
Majdan: Aluminium
Ramiona: Włókno szklane
 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witaj w krainie nowoczesnego łucznictwa! Strzelanie z łuku cieszy się od wieków niesłabnącym zainteresowaniem. Spróbuj i Ty, jak to jest napiąć cięciwę i wypuścić ze świstem strzałę. Wszystko, czego potrzebujesz, by strzelać z łuku – celnie, bezpiecznie i niezawodnie - znajdziesz tutaj.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Lornetka Hawke Nature-Trek 12x50 (HA3925)

Przedstawiamy nową linię lornetek znanego angielskiego producenta optyki obserwacyjnej i celowników optycznych firmy Hawke. Linia Nature-Trek

 
Okulary ochronne Bolle Super Nylsun III Clear (SNPI)

Modne, ultralekkie okulary zapewniające ochronę przed jaskrawym światłem, promieniami UV wg. europejskiej normy ochrony przed promieniowaniem nadfioletowym

 
Multitool Leatherman Squirt Lagrima De luna Ekskluzywna wersja popularnego modelu Squirt wykonana przez światowej sławy złotnika Adriana Pallarols'a.

Legendy Patagońskiego plemienia
 

Czy wiesz, że...

Wyprawiając się na szkołę przetrwania, warto spróbować rozpalenia ogniska tak jak robili to nasi przodkowie, czyli za pomocą krzesiwa. Jego główne zalety to możliwość wykrzesania iskier nawet przy dużej wilgoci oraz powolne zużywanie się.