• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Łuk sportowy bloczkowy Mohican (5111)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Mohican to lekki, ale wytrzymały łuk bloczkowy dla najmłodszych strzelców. Naciągnięcie cięciwy nie wymaga użycia wielkiej siły. Właśnie zastosowanie bloczków, sprawia, że czynność ta jest naprawdę łatwa.
Majdan Mohicana zbudowany został z wytrzymałego tworzywa z antypoślizgową fakturą, natomiast ramiona z elastycznego włókna szklanego.

Łatwy w obsłudze łuk Mohican idealnie sprawdzi się podczas wakacji, pomoże zorganizować zawody łucznicze dla najmłodszych podczas wypadu za miasto lub na działkę.

W komplecie
tarcza łucznicza
dwie drewniane strzały
kołczan
ochraniacz na przedramię.

Dane techniczne:
Typ łuku: bloczkowy
Długość naciągu: 21 cali (ok. 53,3 cm)
Siła naciągu:10 Ibs (4,5 kg)
Waga: 370g
Wysokość: 780 mm  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witaj w krainie nowoczesnego łucznictwa! Strzelanie z łuku cieszy się od wieków niesłabnącym zainteresowaniem. Spróbuj i Ty, jak to jest napiąć cięciwę i wypuścić ze świstem strzałę. Wszystko, czego potrzebujesz, by strzelać z łuku – celnie, bezpiecznie i niezawodnie - znajdziesz tutaj.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Spodnie Surplus Lady Chelsea Olive (335597.61) Damskie rybaczki utrzymane w stylistyce bojówek. Wygodne i przewiewne, a przy tym praktyczne.Tabela rozmiarów

 
Nóż Cold Steel FGX Tanto (92FCAT) Seria FGX (Nightshade) to unikalna linia noży Cold Steel wykonanych metodą wtryskową z wytrzymałego tworzywa Grivory. Jest to kompozyt zbliżony do
 
Ogrzewacz katalityczny Joker (JKR2527) Palący się bezpłomieniowo wkład umieszczony w ogrzewaczu wydziela ciepło, dzięki któremu możemy rozgrzać ręce, wnętrze kombinezonu a nawet
 

Czy wiesz, że...

Magazynki, czyli zasobniki naboi do broni palnej, mogą mieć pojemność nawet ponad 100 naboi. Jednakże jest to rzadkość – w wiatrówkach stosowane są najczęściej te umożliwiające od kilku do niecałych trzydziestu strzałów. Magazynki dzielimy na stałe i wymienne.