• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Łuk sportowy Crosman Sentinel (ABY215)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Amerykańska firma Crosman to znany od lat producent wiatrówek, pistoletów pneumatycznych oraz akcesoriów do tego typu sprzętu. Niedawno w jej ofercie pojawiły się proce, teraz przyszedł czas na łuki.
Crosman Sentinel to łuk sportowy oparty na konstrukcji łuku azjatyckiego. Majdan oraz ramiona zostały wykonane z wysokiej klasy włókna sztucznego, sztucznego pokryte są matową farbą odporną na zadrapania. Mocna cięciwa mocowana jest na wcięciach w szczytowych częściach ramion łuku.

W komplecie z łukiem znajduje się nowoczesny, dwuczęściowy, przytwierdzany do majdanu kołczan, znacznie ułatwiający łucznikowi dostęp do strzał.

Sentinel to łuk dedykowana dla młodych adeptów sztuki łuczniczej. Niewielka siła naciągu, prosta konstrukcja, a zarazem niezawodność pozwala strzelać nawet niedoświadczonym Dianom.

W komplecie:
- Łuk Sentinel
- 2 strzały karbonowe
- Ochraniacz przedramienia
- Ochraniacz palców
- Dwuczęściowy kołczan.
- Zestaw śrub i nakrętek.

Dane techniczne:
Długość: 1143 mm
Waga: 1270 g
Optymalna siła naciągu: 20 lbs /9 kg
Kolor: czarny

Producent: Crosman. USA

 

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witaj w krainie nowoczesnego łucznictwa! Strzelanie z łuku cieszy się od wieków niesłabnącym zainteresowaniem. Spróbuj i Ty, jak to jest napiąć cięciwę i wypuścić ze świstem strzałę. Wszystko, czego potrzebujesz, by strzelać z łuku – celnie, bezpiecznie i niezawodnie - znajdziesz tutaj.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Celownik kolimatorowy Hawke 1x25RD (HK3204) Zasilany jedną baterią 3V niewielkich rozmiarów celownik kolimatorowy to atrakcyjna propozycja dla początkujących strzelców. 11-stopniowa
 
Wiatrówka Diana-350 Magnum Panther Professional Compact 4,5 mm

Kompaktowa wiatrówka sprężynowa z łamaną lufą kaliber 4,5 mm. Lufa zakończona jest dociążnikiem imitującym tłumik dźwięku, mocowanym

 
Smar do śrutu Napier Pellet Lube (6050) Smar do śrutów angielskiej firmy Napier. Pozwala na zwiększenie prędkości początkowej śrutu i celności nawet o 50%! Czyści wnętrze lufy
 

Czy wiesz, że...

Zamek jest częścią broni palnej. Dawniej, w broni ładowanej od strony lufy, służył do zapalenia prochu. Obecnie ładuje nabój, otwierając i zamykając przewód lufy. Współcześnie rozróżniamy kilka typów zamków, na przykład swobodny, półswobodny, klinowy czy dwuklatkowy.