Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Łuk sportowy Falcon 93 cm (3107)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Łuk Falcon to idealne rozwiązanie dla młodego, początkującego łucznika, chcącego przez moment poczuć się jak Robin Hood. Jest to klasyczna konstrukcja, nawiązująca do średniowiecznych angielskich łuków wojskowych.
Majdan został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, natomiast ramiona zbudowano z włókna szklanego o wysokiej elastyczności. Cięciwa jest wytrzymałym splotem cienkich linek. Na obu końcach łuku znajdują się wyprofilowane uchwyty na cięciwę, wykonane również z tworzywa.

Falcon, mimo swej klasycznej konstrukcji, nie wymaga wielkiej tężyzny fizycznej od łucznika, dlatego sprawdzi się jako prezent dla młodego człowieka, chcącego zgłębić tajniki kunsztu łuczniczego.

W komplecie
tarcza łucznicza
dwie drewniane strzały
kołczan
ochraniacz na przedramię.

Dane techniczne
Wysokość: 930 mm
Długość ramienia: 460 mm (w spoczynku)


Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witaj w krainie nowoczesnego łucznictwa! Strzelanie z łuku cieszy się od wieków niesłabnącym zainteresowaniem. Spróbuj i Ty, jak to jest napiąć cięciwę i wypuścić ze świstem strzałę. Wszystko, czego potrzebujesz, by strzelać z łuku – celnie, bezpiecznie i niezawodnie - znajdziesz tutaj.

   

Inne w tej kategorii:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Latarka czołowa Joker 19-LED (JKR2106) Latarki diodowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami - stosunkiem wagi i żywotności baterii do ceny i zasięgu promienia świetlnego.

 
Nóż składany Joker Olive Wood JKR02 Nóż składany hiszpańskiej firmy Joker z drewnianą rękojeścią. Posiada ostrze typu Drop Point oraz blokadą Liner Lock. Okleina rękojeści
 
Pulsometr na rękę High Gear PulsWare MAX (20042) Pulsometr na nagdarstek, który oprócz funkcji zegarka ze stoperem i timerem oferuje także liczenie kalorii i tluszczu spalonego podczas
 

Czy wiesz, że...

Nie potrzebujesz zezwolenia, aby kupić i używać wiatrówki o energii kinetycznej poniżej 17 J - jedyny warunek to taki, że musisz mieć ukończone 18 lat.