• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Łuk sportowy Scorpion (3104)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Tradycyjny łuk sportowy o bardzo wysokiej sile naciągu, bo aż ok. 35 funtów. Zbudowany został z bardzo wytrzymałych materiałów. Majdan odlano z aluminium a następnie pokryto specjalnym lakierowaniem, ramiona to włókno szklane o bardzo wysokim współczynniku sprężystości, oraz z pamięcią odkształcania.

Cięciwa łuku to kilkanaście wytrzymałych linek. W miejscach kontaktu ze strzałą oraz przy mocowaniu na ramionach łuku cięciwa została zabezpieczona specjalną, odporną na ścieranie owijką.

W komplecie z łukiem znajduje się prosty celownik łuczniczy wraz z dwoma grotami oraz komplet kluczy do jego montażu.
Łuk jest całkowicie rozkładalny. Po rozłożeniu zmieści się w niewielkiej torbie, można go więc spokojnie zabrać na wyprawę za miasto lub na wakacje.

Skorpion ze swoim mocnym naciągiem oferuje dużą prędkość początkową strzały, a co za tym idzie spory zasięg. Wymaga jednak od strzelca już pewnego doświadczenia.

Dane techniczne:
Siła naciągu: 25 – 35 lbs
Maksymalna długość naciągu: 30 cali
Waga: 1660 g
Wysokość: 1560 mm
 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witaj w krainie nowoczesnego łucznictwa! Strzelanie z łuku cieszy się od wieków niesłabnącym zainteresowaniem. Spróbuj i Ty, jak to jest napiąć cięciwę i wypuścić ze świstem strzałę. Wszystko, czego potrzebujesz, by strzelać z łuku – celnie, bezpiecznie i niezawodnie - znajdziesz tutaj.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Zestaw Kershaw Alaskan Blade Trader (1098AK) Zestaw firmy Kershaw składający się z rękojeści i trzech wymiennych ostrzy. W rękojeści zastosowano bardzo prosty mechanizm, dzięki któremu wymiana
 
Arsenał - Przegląd Strzelecki nr 5/2007

Profesjonalny magazyn adresowany do osób uprawiających strzelectwo, prywatnych właścicieli broni, myśliwych, policjantów, wojskowych,

 
Wkładka do pasa Uncle Mike's Ultra Inner Duty Belt (878)

Długa wkładka dystansująca do pasa oporządzeniowego - jej przeznaczenie jest wielorakie:
- służy jako pas do spodni i jest przelatana przez

 

Czy wiesz, że...

Aby broń palną zaliczyć do myśliwskiej, po pełnym naładowaniu można oddać z niej najwyżej pięć pojedynczych strzałów. Drugi warunek mówi o tym, że jeśli jest samopowtarzalna, to jej magazynek może mieć maksymalną pojemność dwóch naboi.