• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Łuk sportowy Wizard Camo (3128)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Łuk o tradycyjnym systemie naciągu, zbudowany z wytrzymałych materiałów. Majdan odlany został z mocnego tworzywa sztucznego, montowane na nim są ramiona z włókna szklanego, na których rozciągnięta jest cięciwa. Oba elementy zostały pokryte kamuflażem Real Tree.
Celownik łuczniczy znajdujący się w komplecie jest montowany do majdanu, podobnie jak nowoczesny kołczan, składający się z dwóch części. Również w komplecie znajdują się dwie aluminiowe strzały oraz ochraniacz na przedramię.

Niewątpliwym atutem łuku Wizard Camo jest możliwość - praktycznie całkowitego demontażu, co pozwala zapakować łuk do niewielkiej torby i zabrać go za miasto czy na grilla ze znajomymi.
Łuk ten jest idealnym narzędziem dla młodego stażem strzelca, nie wymaga wielkiego nakładu siły do napinania cięciwy, jest lekki, a co najważniejsze – prosty w obsłudze.

W komplecie:
Celownik
kołczan
2 strzały z włókna węglowego
ochraniacz na przedramię.

Dane techniczne:
Typ łuku: tradycyjny
Siła naciągu: 20 Ibs (ok. 11,3 kg)
Waga: 757 g
Wysokość: 1182 mm

Wykorzystane materiały
Majdan: Wytrzymałe tworzywo sztuczne
Ramiona: Włókno szklane
 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Witaj w krainie nowoczesnego łucznictwa! Strzelanie z łuku cieszy się od wieków niesłabnącym zainteresowaniem. Spróbuj i Ty, jak to jest napiąć cięciwę i wypuścić ze świstem strzałę. Wszystko, czego potrzebujesz, by strzelać z łuku – celnie, bezpiecznie i niezawodnie - znajdziesz tutaj.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Adapter CO2 Airsource (AS1077AD) Zestaw do ładowania wiatrówek na sprężone powietrze amerykańskiej firmy Crosman. W komplecie znajduje się: - 88 gr nabój CO2, - zestaw
 
Szabla Cold Steel 1796 Light Cavalry (88S) Wierna i w pełni funkcjonalna replika szabli kawaleryjskiej z końca XVIII w. Profesjonalnie hartowana klinga ze stali sprężynowej 1055 pozwala na trening
 
Maska paintballowa JT Xfire z goglami Radar Thermal Maska jest podstawowym elementem wyposażenia każdego gracza w paintball. Skutecznie zabezpiecza przed skutkami trafienia kulkami w obrębie twarzy, uszu
 

Czy wiesz, że...

Metalowe gwiazdki, rzucane na filmach przez wojowników Ninja, nazywamy shuriken. Mają od trzech do dziesięciu ramion. Wprawiony wojownik podobno potrafił przeciąć takim pociskiem zbroję. Ostrza shuriken są obecnie produkowane, więc nie ma przeszkód by sprawdzić swoją celność i poczuć klimat dawnej Japonii.