• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Luneta celownicza Hawke RF 4x20 (HK3202)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Luneta Hawke o stałym powiększeniu 4x, przeznaczona do wiatrówek o niewielkiej prędkości początkowej.
W komplecie posiada montaż.

Powiększenie: 4x
Średnica obiektywu: 20 mm
Długość całkowita: 270 mm
Waga: 110 g
Krzyż: 30/30Krzyż "30/30" Krzyż "30/30" (nazywany także "duplex") składa się z czterech grubych ramion przechodzących w środku krzyża w cienkie "włosy". Krzyż ten umożliwia bardzo precyzyjne celowanie do wszelkiego rodzaju celów i w każdych warunkach oświetlenia. Z uwagi na to, iż przypomina krzyż stosowany przez wojskowych snajperów, nie jest zbyt popularny w konserwatywnych kręgach myśliwskich w Europie. Za to znani z praktycznego podejścia do strzelectwa Amerykanie stosują ten krzyż do wszelkich odmian strzelania i jest to bodaj najpopularniejszy krzyż spotykany w lunetach w USA. Umożliwia zarówno strzelanie precyzyjne (cienkie włosy w centrum krzyża) jak też szybkie, instynktowne strzelanie w każdych warunkach pogodowych i oświetleniowych (pomagają w tym grube ramiona główne). Druga nazwa, krzyż "30/30" bierze się stąd, iż krzyż jest tak skonstruowany aby dystans pomiędzy końcami grubych części ramion wynosił w tym krzyżu 30 cali na dystansie 100 jardów (najczęściej przy standardowym przybliżeniu 4 razy). Jest to jeden z najlepszych krzyży ogólnego przeznaczenia. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LUNETACH:Lunety - charakterystyka, podstawowe informacjeJaką lunetę kupić - poradnikKonserwacja lunetyRodzaje siatek celowniczych PrzeznaczenieLuneta o stałym powiększeniu 4x, przeznaczona do wiatrówek o niewielkiej prędkości początkowejPowiększenie4xŚrednica obiektywu20  mmPole widzenia (m /100m)brak danychŹrenica wyjściowa5 mmKrzyż celowniczy30/30Podświetlenie krzyżaRegulacja krzyżabrak danychRegulacja paralaksyBrakŚrednica tubusuBrak danychOdległość od okabrak danychKorekcja dioptryczna okularuNIEPowłoka antyrefleksyjnaCoated (C)Rodzaj montażuBrak danychDługość270  mmWaga110  gCechy dodatkowemontaż 11 mm w komplecie, bardzo lekka  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Bez dobrego celownika ani rusz! Dlatego koniecznie zakup lunetę, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania względem jakości, niezawodności i użyteczności w stosowaniu. Możesz szperać do woli w tym dziale i wybierać wśród rozmaitej klasy lunet – od najprostszych po skomplikowane i zaawansowane technicznie modele.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Podwójny montaż 30 mm (REF16305) G

    Podwójny montaż 30 mm

Wysoki montaż pod lunetę zbudowany z dwóch obejm o średnicy 30 mm. Dzięki kątowej

 
Kapelusz Helikon USMC Marpat Digital Woodland (KA-USM-NT-07) Wierna kopia kontraktowego kapelusza oddziałów Amerykańskiej Piechoty Morskiej (USMC) w kolorystyce Marpat Digital Woodland.

Wzór
 
Akumulator AEG Xtreme 8,4V 1200mAh (BX82) Siedmioogniwowy akumulator do długich replik AEG.

Pojemność: 1200 mAh
Napięcie: 8,4 V
Końcówka: PIN mały
Waga: 180
 

Czy wiesz, że...

Tłumik jest urządzeniem mocowanym na lufie, którego zadanie to zmniejszenie hałasu towarzyszącego wystrzałowi. Jego działanie polega na zmniejszeniu ciśnienia i ochłodzeniu wylatujących gazów prochowych, a także przedłużeniu czasu trwania całego procesu.