• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Maczeta Cold Steel Panga Machete (97PM)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Maczeta firmy Cold Steel wzorowana na afrykańskich nożach stosowanych do karczowania krzewów, małych drzew itp. Głownia wykonana z stali średniowęglowej 1055 Carbon, która dodatkowo została zabezpieczona przed rdzewieniem, jeszcze przed procesem czernienia ostrza. Rękojeść z polipropylenu umożliwia pewny chwyt i komfort użytkowania.

UWAGA! Maczeta jest fabrycznie naostrzona, jednak przed przystąpieniem do użytkowania zalecamy samodzielne wyrównanie ostrza - zapewni to znacznie lepsze trzymanie ostrości podczas pracy.

Dane techniczne:
Długość ostrza: 406 mm
Grubość głowni: 2 mm
Stal: 1055 Carbon Steel
Rękojeść: polipropylen
Długość całkowita: 549 mm
Waga: 540 g
Producent: Cold Steel, USADOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Szyba JT Elite Thermal Clear (770011CL)

Podwójna szyba dedykowana do masek paintballowych firmy JT z linii Elite o polu widzenia 180 stopni. Wykonana została w

 
Wiatrówka Air Arms S410F 4,5 mm Classic Walnut (S410M17SX12RWO)

Wiatrówka z gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm, należąca do kategorii najbardziej zaawansowanych technologicznie karabinków pneumatycznych

 
Pas oporządzeniowy Uncle Mike's Load Bearing Belt (77027)

Szeroki pas biodrowy służy do przenoszenia oporządzenia w innej, niż kamizelka konfiguracji. Ładownice, pokrowce, a nawet kabura na panelu udowym

 

Czy wiesz, że...

Lornetki dzielą się na trzy rodzaje. W lornecie prostej rozstaw obiektywów jest taki sam jak oczu człowieka. Tego typu rozwiązanie stosuje się już bardzo rzadko. W lornecie pryzmatycznej szerszy rozstaw jest niwelowany przez zamontowane pryzmaty. Tak działa większość współczesnych przyrządów. Trzecim rodzajem są urządzenia peryskopowe.