Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Maczeta Ka-Bar Machete Cutlass (1248)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Maczeta amerykańskiej firmy Ka-Bar. Wytrzymałość klingi pozwala z powodzeniem wykorzystywać ją do większości prac polowych: od wycinania trzcin i traw po karczowanie mniejszych drzewek i niegrubych gałęzi.

Masywną głownię o profilu recurve-drop-point wykonano z twardej a zarazem odpornej na wykruszenia stali wysokowęglowej 1085, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Głownia jest pokryta czarną powłoką na bazie żywic epoksydowych, która zabezpiecza stal przed korozją i niweluje nieporządane odblaski.

Rękojeść składa się z ergonomicznego chwytu z termogumy Kraton, który opiera się na stalowym trzpieniu będącym przedłużeniem główni. Dzieki poprzecznym nacięciom i właściwościom antypoślizgowym Kratonu rękojeść leży pewnie nawet w mokrej dłoni. Otwór w tylnej części rękojeści pozwala na przewleczenie linki zabezpieczającej lub rzemienia.

W komplecie skórzano-nylonowa pochwa do noszenia na pasie.

Dane techniczne:
Długość całkowita: 419 mm
Ostrze: Carbon 1085
Rękojeść: Kraton
Długość całkowita: 419 mm
Waga: 508 g
Producent: Ka-Bar, USA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Nóż Joker Olive Wood CO65 Nóż firmy Joker wyóżniający się nietypowym kształtem głowni. Na górnej krawędzi szerokiej głowni mieści się specjalne zaostrzone
 
Pokrowiec na broń długą Napier Roller Plus (4809)

Zwijany, lekki (272 gram) szeroki pokrowiec na karabin o maksymalnej długości 120 cm. Bez problemu pomieści karabin z celownikiem optycznym, a nawet

 
Wiatrówka Magnum 4,5 mm zestaw z lunetą

Wiatrówka składna, solidnie wykonana i prosta w obsłudze. Łoże i kolba zostały wykonane z drewna. Przyrządy celownicze to stałe składające

 

Czy wiesz, że...

Jako, że strzelające repliki broni sprzed 1850 roku są bronią palną, w rozumieniu obowiązującej ustawy, sprzedawać je mogą tylko koncesjonowane sklepy.