Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Magazynek Beretta A-9000S
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Magazynek do pistoletów Beretta A-9000S. Umożliwia załadowanie 22 śrutów kal. 4,5 mm.

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Nie da się używać broni bez solidnego magazynka. Dlatego proponujemy przejrzenie naszej oferty – znajdziesz tu wiele interesujących propozycji i z pewnością dokonasz trafnego wyboru magazynka. W sam raz pod parametry posiadanej wiatrówki i w sam raz pod Twój indywidualny gust i potrzeby.

   

Inne w tej kategorii:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Wabik na gęsi C-CREEK Goose (CE0051) Elektroniczny wabik na gęsi amerykańskiej firmy Cass Creek. Idealne narzędzie dla myśliwych chcących skutecznie wabić gęsi podczas przelotów.
 
Pistolet maszynowy ASG HK MP5A3 (130700)

Airsoftowa replika jednej z wersji MP5 z "amerykańskim" selektorem trybu strzelania pełniącym funkcję blokady spustu. Napędzany ręcznie

 
Wiatrówka Stoeger X10 4,5 mm

Klasycznie łamana wiatrówka z gwintowaną lufą kaliber .177 (4,5 mm), w której każdy detal został dokładnie przeanalizowany w celu

 

Czy wiesz, że...

Tłumik jest urządzeniem mocowanym na lufie, którego zadanie to zmniejszenie hałasu towarzyszącego wystrzałowi. Jego działanie polega na zmniejszeniu ciśnienia i ochłodzeniu wylatujących gazów prochowych, a także przedłużeniu czasu trwania całego procesu.