Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Magazynek do karabinków szturmowych AEG AK (MK-01)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Lekki, kompozytowy magazynek do airsoftowych replik kałasznikowa. Pasuje do wszystkich replik systemu AK/AKM firmy ICS oraz większości modeli innych firm. Pojemność magazynka to 550 kulek, a system ich podawania sprawia, że szybkostrzelność praktyczna może nawet przekroczyć połowę szybkostrzelności teoretycznej.

Pojemność: 550 kulek
Kaliber: 6 mm
Waga: 200 g
Producent: I Chih Shivan, TaiwanDodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Dzięki zasobom tego działu skomponujesz indywidualny zestaw dodatków do uprawiania airsoftu. Dobierzesz optymalny rodzaj amunicji, zaopatrzysz się w artykuły zapewniające bezpieczeństwo oraz zakupisz wszystko inne, niezbędne do czerpania maksimum satysfakcji z dobrej zabawy w wojnę.

Jeśli z uprawiania airsoftu chcesz czerpać maksimum satysfakcji, musisz zadbać o doskonałej jakości dodatki, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i wygodę podczas zabawy, oraz pozwolą w pełni wykorzystać możliwości posiadanej broni ASG. Wszystkie potrzebne po temu artykuły znajdziesz w tym właśnie dziale – gwarantujemy znakomitą jakość produktów i szeroki asortyment.

Osprzęt ASG to zestaw wszystkich akcesoriów, które zapewnią bezproblemowe uprawianie airsoftu. Świetnej jakości amunicja, dodatki, które podnoszą komfort używania broni, zapewniają bezpieczeństwo i gwarantują dobrą zabawę – to wszystko znajdziesz właśnie tutaj!
Szeroki asortyment produktów niezbędnych do eksploatacji zakupionych w naszej firmie pistoletów i karabinów Air Soft Gun. Wybór między kulkami plastikowymi, kauczukowymi czy kompozytowymi pozwala idealnie połączyć możliwości pistoletów z Państwa wymaganiami.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.


Polecamy

Lornetka BSA 10x50WA Lornetka firmy BSA Optics o stałym 10-krotnym powiększeniu i dużych 50 mm obiektywach, dzięki czemu otrzymujemy jasny i wyraźny obraz. Posiada szeroki
 
Nóż Joker Skiner Stag Horn (CC21) Klasyczny nóż myśliwski przeznaczony do sprawiania upolowanej zwierzyny.

Głownię o profilu drop-point wykonano ze stali nierdzewnej
 
Wiatrówka Air Arms S400 4,5 mm Classic Wiatrówka gwintowana kaliber 4,5 mm, należąca do kategorii najbardziej zaawansowanych technologicznie karabinków pneumatycznych PCP (Pre-Charged
 

Czy wiesz, że...

Pistolety pneumatyczne mogą posiadać jeden z trzech rodzajów mechanizmów spustowych. Double Action/Single Action daje możliwość wyboru strzelania z samonapinaczem i bez. W Double Action Only możemy jedynie oddawać strzały jeden za drugim bez naszej ingerencji. W Blow Back mamy do czynienia z samoczynnym ruchem zamka do tyłu, tak jak w broni palnej.