Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Magazynek do karabinków szturmowych AEG M16/M4 (MA-04)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Metalowy, cięzki magazynek do airsoftowych replik M16/M4. Pasuje do wszystkich replik systemu AR15 firmy ICS oraz większości modeli innych firm. Pojemność magazynka to 450 kulek, a system ich podawania sprawia, że szybkostrzelność praktyczna może być bliska połowie szybkostrzelności teoretycznej.

Pojemność: 450 kulek
Kaliber: 6 mm
Waga: 300 g
Producent: I Chih Shivan, Taiwan

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Dzięki zasobom tego działu skomponujesz indywidualny zestaw dodatków do uprawiania airsoftu. Dobierzesz optymalny rodzaj amunicji, zaopatrzysz się w artykuły zapewniające bezpieczeństwo oraz zakupisz wszystko inne, niezbędne do czerpania maksimum satysfakcji z dobrej zabawy w wojnę.

Jeśli z uprawiania airsoftu chcesz czerpać maksimum satysfakcji, musisz zadbać o doskonałej jakości dodatki, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i wygodę podczas zabawy, oraz pozwolą w pełni wykorzystać możliwości posiadanej broni ASG. Wszystkie potrzebne po temu artykuły znajdziesz w tym właśnie dziale – gwarantujemy znakomitą jakość produktów i szeroki asortyment.

Osprzęt ASG to zestaw wszystkich akcesoriów, które zapewnią bezproblemowe uprawianie airsoftu. Świetnej jakości amunicja, dodatki, które podnoszą komfort używania broni, zapewniają bezpieczeństwo i gwarantują dobrą zabawę – to wszystko znajdziesz właśnie tutaj!
Szeroki asortyment produktów niezbędnych do eksploatacji zakupionych w naszej firmie pistoletów i karabinów Air Soft Gun. Wybór między kulkami plastikowymi, kauczukowymi czy kompozytowymi pozwala idealnie połączyć możliwości pistoletów z Państwa wymaganiami.

   

Inne w tej kategorii:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Ochraniacz łokcia Hatch XTAK 150

Nałokietnik wykonany z myślą o żołnierzach i funkcjonariuszach, którzy z racji pełnionej służby mogą być narażeni na urazy łokcia,

 
Nóż Ka-Bar Machete Kukri (1249)

Duży nóż Kukri o rozmiarach maczety amerykańskiej firmy Ka-Bar. Wytrzymałość jego klingi pozwala z powodzeniem wykorzystywać go do większości

 
Miecz MC Katana Black/Red (YK-58BG) Replika tradycyjnego japońskiego miecza Katana amerykańskiej firmy Master Cutlery.
Głownię wykonano z hartowanej stali nierdzewnej 420J2,
 

Czy wiesz, że...

Dwie podstawowe części siekiery to obuch (metalowy fragment tnący) i stylisko (rękojeść, wykonana najczęściej z drewna bądź tworzywa sztucznego). Obecnie stosuje się ją do rozdrabniania drewna opałowego, w pożarnictwie, a nawet jako broń.