• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Magazynek do wiatrówki BSA SuperTen 4,5 mm (16-5390)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Magazynek do wiatrówek PCP angielskiej firmy BSA strzelających śrutem kaliber 4,5 mm (.177). Lekka konstrukcja oraz sprężynowy napęd obrotu magazynka ułatwiają korzystanie z niego.

Wewnętrzny bębenek mieści 10 śrucin nie dłuższych niż 8,5 mm.

Ładowanie magazynka jest bardzo proste - śrucinę należy umieścić w przegrodzie i orócić wewnętrzny bębenek o 1/10 pełnego obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara (zaobserwuj białą plamkę znikającą podczas pierwszego obrotu - pojawi się ona przed umieszczeniem ostatniej, 10tej śruciny). Czynność tę należy powtórzyć 10-krotnie (biała plamka znów się pojawi sygnalizując załadowanie całego magazynka).

Podczas strzelania wewnętrzny, połączony z uchwytem napinania mechanizm będzie samoczynnie zwalniał sprężynkę, która o 1/10 pełnego obrotu obróci wewnętrzny bębenek. Pojawienie się białej kropki zasygnalizuje ostatnią śrucinę w magazynku i konieczność jego ponownego załadowania lub wymiany.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Nie da się używać broni bez solidnego magazynka. Dlatego proponujemy przejrzenie naszej oferty – znajdziesz tu wiele interesujących propozycji i z pewnością dokonasz trafnego wyboru magazynka. W sam raz pod parametry posiadanej wiatrówki i w sam raz pod Twój indywidualny gust i potrzeby.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Latarka Maglite C3 (S3C016) Latarka na 3 baterie R14 z kryptonową żarówką.

Zasięg: 290 metrów
Czas świecenia: ok. 13 godzin
Długość: 280
 
Spodnie Surplus Infantry Cargo Black (53599.03)

Wygodne, szerokie spodnie-bojówki z mocnej bawełny o wysokiej gramaturze. Bardzo solidnie uszyte.

Spodnie posiadają cztery kieszenie

 
Noktowizor Night Owl 2x24 Nonexgen (NONEXGEN-W) Obsługiwany jedna ręką monokularowy wzmacniacz obrazu I generacji, który pozwala widzieć na odległość 150 metrów przy oświetleniu
 

Czy wiesz, że...

Śrut można podzielić pod względem kształtu na kilka rodzajów. Rozróżniamy: płaski (stosowane do tarcz papierowych), półokrągły (na długie dystanse), kulisty (do luf gwintowanych), szpiczasty (przebijający), drążony (rozrywający).