• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Magazynek paintballowy VL VLocity Select Force (600019BK)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Elektrycznie napędzany magazynek do markerów paintballowych o pojemności 180 kulek kalibru .68.

Maksymalna prędkość podawania kulek to 25 szt/sek, a dla swobodnego spadku do 35 kul/sek, co ewidentnie dedykuje go jako akcesorium dla graczy dysponujących markerami z elektrospustem automatycznym.
Magazynek posiada włącznik zapobiegający incydentalnemu włączeniu (wyłączeniu) w czasie gry. Korpus magazynka wykonano ze wzmocnionego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Przeznaczenie zdradza także bardzo szeroki wsyp kulek, dzięki któremu zmniejsza się ryzyko rozsypywania kulek podczas szybkiego ich uzupełniania podczas rozgrywki - klapka zakrywająca wsyp jest przezroczysta, co pozwala na bieżąco kontrolować stan napełnienia magazynka.

Pojemność: 200 kul
Rozmiar zsypu: .68
Prędkość podawania kul do markera: 25 szt/sek
Prędkość podawania kul przy opadzie swobodnym: 35 szt/sek
Zasilanie: 2 x 9V
Producent: View Loader, USA

 

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Tutaj wybierzesz najbardziej odpowiedni dla posiadanego markera magazynek albo ładownicę. Dopasujesz też kolanko montujące. Dzięki temu zawsze będziesz mieć odpowiedni zapas łatwo dostępnej amunicji i pewność, że solidne wykonanie i umocowanie elementów ładujących pozwoli Ci na niezawodne strzelanie!

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Książka "Paintball - nowoczesna gra militarna" - M. Szayer

Jedna z niewielu pozycji książkowych traktująca o jednej z najpopularniejszych gier zespołowych w sportach tzw. ekstremalnych.

Na  ponad

 
Wszystko o broni myśliwskiej; Anatol Szyrkowiec Książka jest zbiorem wszystkich niezbędnych informacji o współczesnej broni myśliwskiej. Zawiera przejrzysty opis broni śrutowej, kulowej
 
Montaż Hawke do lunet 30 mm (HM5310) Zestaw montażowy laserowego wskaźnika celu lub oświetlenia taktycznego do lunet z tubusem o średnicy 30 mm.
Minimalna średnica montowanego przyrządu
 

Czy wiesz, że...

Paintball to popularna gra sportowa, która jest symulacją bitwy wojskowej. Strzały oddaje się z broni pneumatycznej, która wyrzuca kulki wypełnione farbą. Sport narodził się w USA, ale rozwija się dynamicznie także w całej Europie.