• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Mamba JT do markerów paintballowych (625022)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Kompletna, wzmacniana wewnętrznym stalowym oplotem mamba do markerów paintballowych. Służy do połączenia markera z butlą, dzięki czemu możliwe jest noszenie jej w plecaku lub na pasie, co zmniejsza wagę markera i umożliwia wygodne przenoszenie nawet dużej butli np. na plecach.

Mamba wyposażona została w system szybkozłączek, pozwalający na błyskawiczne rozłącznie jej od markera. Zastosowanie tego modelu mamby nie wymaga zakręcania zaworu przy butli z gazem zasilającym marker, oraz odpowietrzania samej mamby ponieważ posiada ona, tuż przy w/wym szybkozłączce tzw. Slide Check, odcinający dopływ gazu do markera.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Producent: JT, USA

UWAGA:

Specjalna oferta dla pól paintballowych. Aby poznać szczegóły
zadzwoń pod numer (71) 347 47 15
lub napisz na adres hurt@militaria.pl.

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Każdy marker paintballowy potrzebuje sprawnego, niezawodnego zasilenia. W tym dziale znajdziesz nie tylko doskonałej jakości butle ze sprężonym CO2 albo powietrzem (HP). Oferujemy też elementy dodatkowe, pomagające w przymocowaniu butli do markerów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Latarka czołowa Joker 19-LED (JKR2106) Latarki diodowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami - stosunkiem wagi i żywotności baterii do ceny i zasięgu promienia świetlnego.

 
Latarka Joker Micro Niewielkich rozmiarów i wagi latarka zasilana jedną baterią AAA. Korpus wykonany z aluminium posiada przycisk włącznika oraz uchwyt mocujący
 
Ładownica na magazynki 2xpw

Ładownica z 2 przegrodami mieszczącymi proste magazynki do pistoletów strzelających amunicją 9x19 Para oraz standardowej amunicji zbliżonego

 

Czy wiesz, że...

Zamek jest częścią broni palnej. Dawniej, w broni ładowanej od strony lufy, służył do zapalenia prochu. Obecnie ładuje nabój, otwierając i zamykając przewód lufy. Współcześnie rozróżniamy kilka typów zamków, na przykład swobodny, półswobodny, klinowy czy dwuklatkowy.